reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzien dobry .. Ja szykuje sniadanko nie dlugo starsza do przedszkola i w planach jakies zakupy moze centrum chandlowe [emoji39][emoji39]

Milego dnia dla was
Jak Ci się sprawdzał kosz Mojżesza? Też planuje kupić :)
Dla mnie super ale uzywalam go tylko w dzien stal w salonie w sypialni mielismy i mamy lozeczko zwykle tradycyjne teraz mam w planach Juniora przetrzymac w nim minimum do 4/5 miesiaca zycia zobaczymy jak to wyjdzie ..
Dziewczyny, w którym tygodniu jesteście i kiedy robicie krzywą?
Ja dzis 25+1 glukoza w planach w czwartek [emoji87][emoji86] jak maz zjedzie mi z srode wieczorem do domu
Hej dziewczyny :)
Jak tan noc?
Dzisiaj jadę bratanka popilnowac :)
Zaraz jakieś śniadanko ale zaczynam od kawy inka ;)
Miłego dnia :)
U nas nocka wzglednie oki [emoji6]
 
reklama
hej dziewczyny :) trochę mnie tu nie było.. u nas potwierdzony juz na 100 % chłopczyk Karolek :) rośnie zdrowo i kopie mame, wiec się ciesze ;p trochę mięliśmy przygód ze szpitalem, bo lekarz bał się o stan szyjki ale na szczęście okazało się, że wszystko jest dobrze :)
a co do wyprawki... kupujecie może rzeczy na aliexpress ? np kocyki 100 % bawełna ? bo widzę, że wychodzą dużo taniej niż kupione w Polsce...
miłego dnia ! :) może nie będzie mnie tu zbyt często bo ciągle pracuje i kiepsko z czasem a przecież jeszcze trzeba po pracy budować relację z mężem ;p jednak im bliżej czerwca tym mam więcej pytań i co chwila w panikę wpadam ;p a termin mam na 22 czerwca, tak dla przypomnienia :)
 
Hej dziewczyny :)
Jak tan noc?
Dzisiaj jadę bratanka popilnowac :)
Zaraz jakieś śniadanko ale zaczynam od kawy inka ;)
Miłego dnia :)

Hej [emoji4] Ja najpierw nie mogłam usnąć, później o 1 musiałam coś zjeść, obudziłam się o 6 i znowu usnęłam i tak spałam prawie do 9. Chyba jakieś czuwanie mi się powoli załącza... [emoji39] Dzisiaj w planach kawa z koleżanka i na pewno jakiś spacer, bo pogoda cudowna!
 
hej dziewczyny :) trochę mnie tu nie było.. u nas potwierdzony juz na 100 % chłopczyk Karolek :) rośnie zdrowo i kopie mame, wiec się ciesze ;p trochę mięliśmy przygód ze szpitalem, bo lekarz bał się o stan szyjki ale na szczęście okazało się, że wszystko jest dobrze :)
a co do wyprawki... kupujecie może rzeczy na aliexpress ? np kocyki 100 % bawełna ? bo widzę, że wychodzą dużo taniej niż kupione w Polsce...
miłego dnia ! :) może nie będzie mnie tu zbyt często bo ciągle pracuje i kiepsko z czasem a przecież jeszcze trzeba po pracy budować relację z mężem ;p jednak im bliżej czerwca tym mam więcej pytań i co chwila w panikę wpadam ;p a termin mam na 22 czerwca, tak dla przypomnienia :)

Hej. Najważniejsze, że już po strachu. Jeśli chodzi o ali, to ja nic nie zamawiałam i nawet nie oglądałam. Jakoś mam opory [emoji39]
 
Hej, hej [emoji846]

U mnie noc z małą ilością snu bo walczymy z małym z zaparciami nawykowymi i w nocy akurat się męczył [emoji52]

Poranek z kawą i słońcem za oknem, oby tak dalej i wiosna [emoji272] [emoji5]
 
hej dziewczyny :) trochę mnie tu nie było.. u nas potwierdzony juz na 100 % chłopczyk Karolek :) rośnie zdrowo i kopie mame, wiec się ciesze ;p trochę mięliśmy przygód ze szpitalem, bo lekarz bał się o stan szyjki ale na szczęście okazało się, że wszystko jest dobrze :)
a co do wyprawki... kupujecie może rzeczy na aliexpress ? np kocyki 100 % bawełna ? bo widzę, że wychodzą dużo taniej niż kupione w Polsce...
miłego dnia ! :) może nie będzie mnie tu zbyt często bo ciągle pracuje i kiepsko z czasem a przecież jeszcze trzeba po pracy budować relację z mężem ;p jednak im bliżej czerwca tym mam więcej pytań i co chwila w panikę wpadam ;p a termin mam na 22 czerwca, tak dla przypomnienia :)
Gratulacje synka. Chyba więcej dziewczyn spodziewa się chłopców ?

A tak poza tym udanych wizyt sklepowych i kawowych :)
 
Cześć dziewczyny u mnie też dziś piękna pogoda, zaraz kończę kawę, kończę porcje pracy na dziś, ruszam na szybkie zakupy a potem sprzątam dom :).

Zmieniając temat. Jak stoicie z wyprawką? Nie wiem zupełnie od czego zacząć :p
U mnie właśnie z wyprawką słabo, zaczynam powoli panikować. Mamy wózek, mamy trochę ubranek, pieluszki rozm. 0 od znajomej. Zamówiliśmy też mebelki do pokoju dziecięcego. Dzisiaj chyba siądę i zamówię kosz mojżesza i pościele.

Ja jeszcze na początku kwietnia robię baby shower i jeśli dostanę trochę prezentów z listy to wyprawka do kupienia mi się ładnie zmniejszy :p.

A kupujecie specjalną koszulę do porodu ? Ja się nastawiałam na taką, można je rozpinać z każdej strony, ale ceny trochę mnie przerażają.

Dziewczyny, w którym tygodniu jesteście i kiedy robicie krzywą?

Ja mam teraz 25 tyg plus 2 dni :). Na krzywą będę chyba szła w środę a potem planuję pączki :D (dzień przed tłustym co by w kolejkach nie stać :D). Mam nadzieję, że krzywa wyjdzie dobrze i to nie będą ostatnie słodycze w ciąży :p

Ja muszę zrobić na kolejną wizytę już, czyli przed 5 marca

Ja też mam wizytę 5 marca :D. Na krzywą wolę iść parę dni wcześniej bo obawiam się, że zwrócę :(. Niestety w dalszym ciągu mam silne mdłości jeśli szybko nie zjem śniadania :(.
 
Cześć dziewczyny:)
Gratuluje wizyt. My mamy 27.02. mam nadzieję że już nam powie że na pewno chłopiec a nie zmieni sie XNOE :)
na aliexpres ogólnie zamawiamy ale dla dzidziusia jeszcze nic bo wszystko mamy po synku
Ja skierowanie dostępne na najbliższej wizycie więc koło 27tc będę robić...
Dziewczyny a jak macie ułożone dzieciolki dupka w dół to czujecie ruchy i góry i na dole??
 
reklama
Cześć dziewczyny u mnie też dziś piękna pogoda, zaraz kończę kawę, kończę porcje pracy na dziś, ruszam na szybkie zakupy a potem sprzątam dom :).


U mnie właśnie z wyprawką słabo, zaczynam powoli panikować. Mamy wózek, mamy trochę ubranek, pieluszki rozm. 0 od znajomej. Zamówiliśmy też mebelki do pokoju dziecięcego. Dzisiaj chyba siądę i zamówię kosz mojżesza i pościele.

Ja jeszcze na początku kwietnia robię baby shower i jeśli dostanę trochę prezentów z listy to wyprawka do kupienia mi się ładnie zmniejszy :p.

A kupujecie specjalną koszulę do porodu ? Ja się nastawiałam na taką, można je rozpinać z każdej strony, ale ceny trochę mnie przerażają.



Ja mam teraz 25 tyg plus 2 dni :). Na krzywą będę chyba szła w środę a potem planuję pączki :D (dzień przed tłustym co by w kolejkach nie stać :D). Mam nadzieję, że krzywa wyjdzie dobrze i to nie będą ostatnie słodycze w ciąży [emoji14]



Ja też mam wizytę 5 marca :D. Na krzywą wolę iść parę dni wcześniej bo obawiam się, że zwrócę :(. Niestety w dalszym ciągu mam silne mdłości jeśli szybko nie zjem śniadania :(.
Też się bałam tej glukozy [emoji20]
Nie powiem że to pyszne bo nie jest ale trzeba przeżyć.
U mnie w laboratorium dali mi cytrynową, i nie było źle. Postaraj się nie wypić tego na raz tylko powoli wtedy podobno mniejsze ryzyko zwrotu [emoji6] w sumie musisz w ciągu 5 minut wypić [emoji4]
 
Do góry