reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja caly czas sobie musze powtarzac ze od kuzynów będę mieć. Ciągnie mnie do kupowania.
Oj tam, na pewno i tak cos kupisz [emoji3] ja mam pecha bo juz sobie obiecalam ze nic nie kupię no ale weszlam na olx i przepadlam [emoji85] a jeszcze tz mama i moja siostra juz sie zapowiedzialy ze będą tez kupowac wiec na pewno nam nie braknie [emoji23]
 
reklama
Ja jeszcze nic nie mam :) i nie wiem kiedy zacząć dobrze że teraz są takie czasy że można wejść do sklepu i wszystko dostać od ręki
 
Przerażacie mnie trochę tą glukozą dziewczyny. Mój mąż zawsze po badaniu glukozy wymiotuje. Ja jeszcze nigdy nie miałam krzywej :D. Znajoma poleciła mi kupić cytrynową glukozę do badania - pytanie czy gdzieś taką dostanę :p.

W każdej aptece dostaniesz. Ja pytałam w moim laboratorium i oni sami zapewniają.
Też się trochę stresuje na to badanie bo na początku ciąży miałam podwyższony cukier (97 na czczo) teraz jest ok ale dużo zmieniło się odkąd jestem na zwolnieniu. Ja myślę że stres robił swoje A że ostatnie tygodnie nie były najfajniejsze to wstawałam do pracy jak za karę A należę raczej do grona pracoholików[emoji39] W ogóle mniejszy mam cukier jak zjem coś przed snem, choćby małą kanapeczkę niż jak ostatni posiłek zjadłam o 18[emoji4]
 
W każdej aptece dostaniesz. Ja pytałam w moim laboratorium i oni sami zapewniają.
Też się trochę stresuje na to badanie bo na początku ciąży miałam podwyższony cukier (97 na czczo) teraz jest ok ale dużo zmieniło się odkąd jestem na zwolnieniu. Ja myślę że stres robił swoje A że ostatnie tygodnie nie były najfajniejsze to wstawałam do pracy jak za karę A należę raczej do grona pracoholików[emoji39] W ogóle mniejszy mam cukier jak zjem coś przed snem, choćby małą kanapeczkę niż jak ostatni posiłek zjadłam o 18[emoji4]
A w którym tygodniu zalecają to badanie. Bo ja jeszcze nie zostałam skierowana i się tak zastanawiam
 
reklama
Nie strasz mnie,bo ja jeszcze krzywej nie miałam. Na czczo wyszło mi chyba 90 ,a zbliża się ta krzywa wielkimi krokami.



Nie bój się. Ja sobie powtarzała że się nie porzygac bo drugi raz nie chce podchodzić do badania.... A w między czasie latqlam do WC i piłam wodę żeby ten smak popchac
 
Do góry