reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny tak mi przykro!!! Czytam i się płakać chce ile musiałyscie przejść...[emoji24]
Tym bardziej cieszę się ,że jesteście z nami!
 
Przerażacie mnie trochę tą glukozą dziewczyny. Mój mąż zawsze po badaniu glukozy wymiotuje. Ja jeszcze nigdy nie miałam krzywej :D. Znajoma poleciła mi kupić cytrynową glukozę do badania - pytanie czy gdzieś taką dostanę :p.


Mi lekarz też przypisał duphaston bo miałam plamienia i ciągle była wersja, że po 20 tyg odkładamy, a na ostatniej wizycie zmienił zdanie i stwierdził, że jak chcę jeszcze być aktywna, jeździć poza miasto itd. to lepiej żebym sobie pobrała :/. Miałam nadzieję, że można będzie odłożyć a tu niestety. Też biorę dwie tabletki dziennie.

ja od początku ciąży przyjmuję luteinę dopochwowo i bardzo to delikatnie mówiąc niekomfortowe i mam już dość, ale z początkiem lutego mam już powoli odstawiać, czego nie mogę się doczekać ;)

dziś byłam z najstarszym na szczepieniu 5-latka, dzielnie to zniósł i w nagrodę poszliśmy na upragnione niebieskie lody, i cały dzień sam na sam z mamą :), podczas gdy młodszy w przedszkolu, jej , jak szczególne są te chwile tylko z jednym z nich i widzę, że obaj tego bardzo potrzebują. Gdy pojawi się trzeci maluch, będzie o to trudniej, ale muszę coś wykombinować...
 
Przerażacie mnie trochę tą glukozą dziewczyny. Mój mąż zawsze po badaniu glukozy wymiotuje. Ja jeszcze nigdy nie miałam krzywej :D. Znajoma poleciła mi kupić cytrynową glukozę do badania - pytanie czy gdzieś taką dostanę :p.


Mi lekarz też przypisał duphaston bo miałam plamienia i ciągle była wersja, że po 20 tyg odkładamy, a na ostatniej wizycie zmienił zdanie i stwierdził, że jak chcę jeszcze być aktywna, jeździć poza miasto itd. to lepiej żebym sobie pobrała :/. Miałam nadzieję, że można będzie odłożyć a tu niestety. Też biorę dwie tabletki dziennie.
A dla mnie krzywa wcale nie byla zla [emoji6] nie ma co sie zle nastawiac [emoji6] a jak chcesz to poszukaj w aptekach cytrynowej albo zorientuj sie wcześniej czy w twoim labo pozwalaja wcisnac sok z cytryny [emoji6]
Najgorsze w tym wszystkim jest i tak siedzenie te dwie godziny [emoji85]

Ja mialam w 12tc, wtedy wyszly mi wyniki na granicy (92/177/131) i od tego czasu staram sie pilnowac z dieta (oczywiście wyjatki sa [emoji85]) no i mierze cukry, z tym ze od miesiaca jakos juz mam wszystkie ciagle w normie i gin powiedział ze jak dalej tak bedzie to musimy powtórzyć krzywa miedzy 24-28tc [emoji57]
 
Podziel się [emoji2][emoji2]
Niee [emoji14] moj mlody tyle ulewal ze byly dni gdzie przebieralam go 10-20razy dziennie wiec wole miec zapas jesli znow mi sie taki egzemplarz trafi [emoji14]
Boje sie tylko co tz na ta ilosc powie [emoji85]
Dobrze ze jednak jest dziewczynka to te wszystkie kolorowe sukieneczki tez sie przydadza [emoji16]
 
reklama
Niee [emoji14] moj mlody tyle ulewal ze byly dni gdzie przebieralam go 10-20razy dziennie wiec wole miec zapas jesli znow mi sie taki egzemplarz trafi [emoji14]
Boje sie tylko co tz na ta ilosc powie [emoji85]
Dobrze ze jednak jest dziewczynka to te wszystkie kolorowe sukieneczki tez sie przydadza [emoji16]
Ja caly czas sobie musze powtarzac ze od kuzynów będę mieć. Ciągnie mnie do kupowania.
 
Do góry