reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Powiem że też nie mogę się doczekać. Połówkowe teraz przede mną na koniec stycznia. A ruchy są jak laskotki
Ja mam termin na 17:) Połówkowe będę mieć dopiero początkiem lutego, mam nadzieję że wszystko będzie ok i poznam płeć:) Kopniaczki już ładnie czuje, czasami na brzuchu widać gdzie kopie. Córka i mąż też mieli już okazję poczuć bąbelka:D
 
Ja nosiłam botki na obcasie ale takim stabilnym, na czas ciąży zrezygnowałam i nawet w płaskim obuwie tuż przed domem wywalilam się :/ jako, ze to pierwsza ciąża to wszystkie jest takie nowe i cudowne [emoji7]szczególnie kopniaki, które wyczuwam coraz już mocniej, łożysko mam na tylnej ścianie, wiec pewnie dlatego [emoji4]
 
Hej. Jestem Paulina. Mam 23 lata i też zostanę czerwcowa mama
Płeć już znana. Jestem przeszczesliwa.
Witaj i gratuluję [emoji173]
A mnie wszystko cieszy, pierwsze ruchy to wydarzenie, kolejnego usg nie mogę się doczekać mimo że to nie pierwsza ciąża:p
Mnie tak samo [emoji12]
Na 7 czerwca
Mam prezent urodzinowy. Sama jestem z 8 czerwca. I mam córeczkę z 21 czerwca
Oo masz juz dziecko ? [emoji854] ile ma ?
 
Witaj i gratuluję [emoji173]Mnie tak samo [emoji12]Oo masz juz dziecko ? [emoji854] ile ma ?
Tak teraz przeczytałam "już" powiem szczerze że bardzo się cieszę że podjęliśmy decyzję o szybkim rodzicielstwie. Jesteśmy z mężem bardzo szczesliwi. Corka zmieniła nasze życie. Daje nam tyle radosci. A uśmiech wynagradza wszystko.
 
Ja nosiłam botki na obcasie ale takim stabilnym, na czas ciąży zrezygnowałam i nawet w płaskim obuwie tuż przed domem wywalilam się :/ jako, ze to pierwsza ciąża to wszystkie jest takie nowe i cudowne [emoji7]szczególnie kopniaki, które wyczuwam coraz już mocniej, łożysko mam na tylnej ścianie, wiec pewnie dlatego [emoji4]
Też mnie cieszą te kopniaczki. Nawet brzuch mnie nie denerwuje. Ale wkurzają mnie cyce
 
Tak teraz przeczytałam "już" powiem szczerze że bardzo się cieszę że podjęliśmy decyzję o szybkim rodzicielstwie. Jesteśmy z mężem bardzo szczesliwi. Corka zmieniła nasze życie. Daje nam tyle radosci. A uśmiech wynagradza wszystko.
Wybacz jesli nie tak zapytalam [emoji854]Pytam "już"z ciekawości[emoji6] bo sama mam rocznikowo 23 i to moja 3 ciaza a w domu mam prawie 5latka [emoji854]
 
reklama
Do góry