reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny uwazajcie na siebie. Teraz taka pogoda. Snieg, odwilz, mroz i lodowisko gotowe. U mnie sie dziwia ze ja jeszcze nóg nie polamalam bo w butach na obcasie chodze...
Taka jesteś dobra. Ja kocham szpilki i to bardzo wysokie. Nałogowo kupuje. Ale w ciąży teraz zrezygnowałam. Taka sierota jestem że w zimowych solidnych butach chwiejnie chodze
 
reklama
A ja myślałam ,że tutaj już nikogo nie ma. Widzę nowe dziewuszki z trzy?! A raczej widziałam,bo przestały się odzywać.
 
Taka jesteś dobra. Ja kocham szpilki i to bardzo wysokie. Nałogowo kupuje. Ale w ciąży teraz zrezygnowałam. Taka sierota jestem że w zimowych solidnych butach chwiejnie chodze
Ja to taki dziwak jestem w zime na obcasie chodze, wiosna i latem juz duzo mniej bo wtedy wole na plaskim
 
Dziewczyny które będą mieć drugie dziecko. Nie macie obaw o podział miłości do drugiego dziecka? Ja jestem pełna obaw. Synus ma 4 latka jest cudowny i najkochańszy a ja się boję o to czy to drugie dzieciątko będę umiała tak mocno pokochać
 
Dziewczyny które będą mieć drugie dziecko. Nie macie obaw o podział miłości do drugiego dziecka? Ja jestem pełna obaw. Synus ma 4 latka jest cudowny i najkochańszy a ja się boję o to czy to drugie dzieciątko będę umiała tak mocno pokochać
Ja bede miec 2 lata różnicy :) mysle ze miłości starczy dla obojga :)
 
Dziewczyny które będą mieć drugie dziecko. Nie macie obaw o podział miłości do drugiego dziecka? Ja jestem pełna obaw. Synus ma 4 latka jest cudowny i najkochańszy a ja się boję o to czy to drugie dzieciątko będę umiała tak mocno pokochać

Ja mam w domu 5latka. Mysle ze u mnie nie bedzie problemu, milosci starczy dla obojga [emoji12]
Zresztą drugie dzieciątko jest przez nas dlugo i bardzo wyczekane wiec nie boje sie o to czy bede w stanie je tak samo pokochac bo pokochalam je juz od zobaczenia wyczekanych || na tescie
 
reklama
Do góry