reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja ważyłam się przed światami. To do 16 tygodnia nic nie przytyłam.....
Aczkolwiek wizytę mam w poniedziałek i wolę wtedy wejść na waga nie mam odwagi wejść w domu :(
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ja wczoraj tez robilam gołąbki z wloskiej kapusty ale takie wege :)
Wracajac do twgo napinania brzucha to moze u mnie jest to powiazane z odstawianiem luteiny....

Czytalam wczoraj o tym ze ta dzidzia moja tak bardzo nisko jest. W sumie wyczytalam ze jak z szyjka jest ok to wystarczy duzo odpoczywac. Moja dzidzia jest (po sprawdzaniu tetna wiem bo ruchow nie czuje) zaraz przy spojeniu.

Za miesiac polowkowe a dzisiaj rodzi moja przyjaciolka :) strasznie sie stresuje :)

No to kciuki za przyjaciółkę:)))
 
Ja bym chciala cos ruszyc z wagi a ona w miejscu stoi. Chociaz teraz ruszyla o 0.5kg.
Ogólnie to chcialabym ważyć wiecej :) od zawsze hehe
Moja kuzynka też tak ciągle powtarzała i teraz jej się spełniło i już marudzi, że za gruba. Więc wiesz jak to jest wszystko na odwrót chcemy jak czegoś nie mamy. A potem to dostajesz i jednak nie chcesz.
 
@Pianistka1991 tak ma planowana cesarke z powodu wysokiego ciśnienia.

Ja mam 163cm i przed ciaza wazylam 49kg. Dla mnie to zdecydowanie za mało. Chcialabym tak z 5kg wiecej :)
Po ciazy 9 lat temu myslalam ze cos mi zostanie a ja 3 mce po porodzie wazylam tyle co przed ciąża. (A w ciazy przytylam 26kg, chociaz glownie to bylo dziecko, wody i wieeeelki brzuch bo patrzac na mnie z tylu nie wygladalam jak w ciazy hehe)
Ładny wynik miałaś w poprzedniej ciąży z waga. I pewnie chciałaś mniej ważyć.
 
Ja Ci chętnie oddam kilka kilogramów:-D
Bez negocjacji biore 5kg ;)
Moja kuzynka też tak ciągle powtarzała i teraz jej się spełniło i już marudzi, że za gruba. Więc wiesz jak to jest wszystko na odwrót chcemy jak czegoś nie mamy. A potem to dostajesz i jednak nie chcesz.
Ja bym nie marudzila. Naprawde chciałabym ciut wiecej. Nie mowie o jakis 10-15kg ale 5-6 byloby ok.
Ładny wynik miałaś w poprzedniej ciąży z waga. I pewnie chciałaś mniej ważyć.
Po mnie nie bylo widac ze tyle przytylam takze poza tym ze w ciazy bylo mi troche ciezko z mega wielkim brzuchem to bylo ok
 
Bez negocjacji biore 5kg ;)

Ja bym nie marudzila. Naprawde chciałabym ciut wiecej. Nie mowie o jakis 10-15kg ale 5-6 byloby ok.

Po mnie nie bylo widac ze tyle przytylam takze poza tym ze w ciazy bylo mi troche ciezko z mega wielkim brzuchem to bylo ok
A ile masz lat?!
Mówią, że im więcej tym łatwiej przytyć.
Mówię Ci tylko, że przytyla spokojnie z 10 kg tak jak chciała. A teraz lament, bo za dużo. Kobiety i ich rozterki. Mało jesz, nie masz apetytu?! Dlatego ciężko Ci przytyć.
 
reklama
@Darina87 wlasnie jem, 5 - 6 posiłków. Podobno takie geny, taka przemiana materii. Moja mama byla szczupla ale po chorobie juz nie jest. Dziadek tez chudzielec ;)
A lat mam 33 (jeszcze ;) )
 
Do góry