reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny jestem po amnio ,wkłucia prawie nie poczułam ,pobierania też nie ,trwało to ok 1 min ,USG przed w trakcie i po godzinie od zabiegu ,także nic strasznego ,łożysko tak jak @patipaula na przedniej ścianie , wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie :)wyniki mają być w poniedziałek i mam nadzieję że w końcu zacznę cieszyć się w 100% ta ciąża ,teraz mam leżeć 3 dni brać magnez i ew nospe ...i może nadrobię wątek zamknięty widziałam że tam produkcja akordowa :D

Kciuki trzymam za wyniki kochana:)
 
Dziewczyny jestem po amnio ,wkłucia prawie nie poczułam ,pobierania też nie ,trwało to ok 1 min ,USG przed w trakcie i po godzinie od zabiegu ,także nic strasznego ,łożysko tak jak @patipaula na przedniej ścianie , wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie :)wyniki mają być w poniedziałek i mam nadzieję że w końcu zacznę cieszyć się w 100% ta ciąża ,teraz mam leżeć 3 dni brać magnez i ew nospe ...i może nadrobię wątek zamknięty widziałam że tam produkcja akordowa :D
Trzymam kciuki, oszczędzaj się maksymalnie, na pewno będzie wszystko dobrze!!
 
Ale ci zazdroszczę..... Ja niestety od początku ciąży na zwolnieniu, w domu mogę zwariować... U mnie bynajmniej samopoczucie odzwierciedla pogodę czyli do du... Py, ale mam nadzieję, że u was lepiej :)
 
reklama
Do góry