reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Myślisz, że to może tak boleć? (przepraszam, ale nie jestem pewna... to Twoja pierwsza ciąża?)
Pamietam jak moj mlody nieraz kopał po pęcherzu a później po zebrach [emoji85] teraz te ruchy sa fajne potem nieraz juz nie koniecznie jak ci znienacka przywali [emoji23]
Mam dla Was cos na oslode: u wiekszosc kobiet po porodzie koncza sie bole okresowe albo sa znacznie slabsze. Ciaza nie tylko obciaza organizm ale i niektore aspekty naprawia :tak:
Heh to ja jestem inna [emoji12] po porodzie mam gorsze bole przy okresie niz kiedykolwiek [emoji58]
Kurczę, a byłam przekonana, ze witaminy raz dziennie wystarcza://
Ja biore takie w ktorych mam dwie tabletki do brania - Doppelherz activ mama premium.
 
reklama
Witam sie w zaśnieżoną środę ❄

Ja przed pierwsza ciąża tez mialam bolesne miesiaczki po porodzie (CC) juz o niebo lepiej. Czasami bolał brzuch ale do zniesienia.

Ja biore Prenatal Duo.
 
Ważny jest DHA co najmniej 600 mg. Niestety w żadnym preparatów na rynku nie ma aż tyle w jednej kapsułce chyba że będziemy piły tran w płynie ale jak dla mnie nie do przełknięcia :( Ja biorę Prenatal Duo- wszystko co potrzebne i nic ponadto ;)
 
Ważny jest DHA co najmniej 600 mg. Niestety w żadnym preparatów na rynku nie ma aż tyle w jednej kapsułce chyba że będziemy piły tran w płynie ale jak dla mnie nie do przełknięcia :( Ja biorę Prenatal Duo- wszystko co potrzebne i nic ponadto ;)
W Doppelherz aktiv mama premium wlasnie jest 600mg DHA [emoji854]no ale wlasnie jest to w dwoch tabletkach [emoji854]
 
reklama
Do góry