reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mogą przerazić takie historie... ja zanim zaszłam w ciążę to oglądałam na yt właśnie takie wspomnienia z porodówek. Ryczałam ze dwa dni i panikowałam. Prawie zdecydowałam, że nie chcę dzieci [emoji14] Później mi przeszło. Na porodówce każda z nas musi być dzielna, nie ma wyjścia. Liczę, że stwierdzenie "ból dotkliwy, ale nie pamiętliwy" jest prawdziwe ;)
Jest prawdziwe :)
 
reklama
Właśnie to jest dla mnie szokujące jak bardzo organizm kobiety potrafi być "przeczołgany", po czym się regeneruje...
(Też umieram przy okresie, choć gorzej było parę lat temu - nie było miesiąca bez ketonalu.)

No nic, damy radę!! Dla dla Pchełki wszycho! ;) ;) ;)
Na pocieszenie powiem, ze mialam to samo bol nie do zniesienia. Po porodzie pierwszy okres dostalam jakoś po 10 miesiącach i kompletnie bezbolesny i taki juz zostal
 
A ja powiem a raczej wypowiem się inaczej. W karcie miałam. Napisane że muszę mieć cesarke że względu na to, że jestem wąska. Kolejno przyszedł Lekarz zbadał mnie tak, że ruszyło mnie żeby rodzic. Natomiast dyżur się skończył nie przekazał nowemu że mam w karcie napisane cesarskie cięcie i męczyłam.sie 12h po czym udało mi się urodzić. Natomiast moja panika przy drugiej obecnej ciąży jest straszna. Mam wielką traume, nie wiem co sobie psychicznie z tym poradze
 
A ja powiem a raczej wypowiem się inaczej. W karcie miałam. Napisane że muszę mieć cesarke że względu na to, że jestem wąska. Kolejno przyszedł Lekarz zbadał mnie tak, że ruszyło mnie żeby rodzic. Natomiast dyżur się skończył nie przekazał nowemu że mam w karcie napisane cesarskie cięcie i męczyłam.sie 12h po czym udało mi się urodzić. Natomiast moja panika przy drugiej obecnej ciąży jest straszna. Mam wielką traume, nie wiem co sobie psychicznie z tym poradze
Też mam traumę po moich porodach,nie umiem zapomnieć i nie bać się tego co mnie czeka
 
Dziewczyny poród nie jest taki zły. Owszem przy skurczavh jest mega.bolesny fakt......ale do przeżycia naprawdę:) w.jak zobaczycie dziecko? W.sekundę zapomnicie o bolu:)
 
reklama
Do góry