reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja też nie widzę żadnego zamkniętego forum :(
Twój login dostałam dopiero wczoraj tak samo jak aroni, Berry i kilku innych dziewczyn, dlatego jeszcze nie widzisz wątku, bo aniaslu wam jeszcze dostępu nie włączyła, podejrzewam że do wieczora będziecie już miały. Wyjątkiem jest Ilma bo ona wysłała wcześniej login ale aniaslu go w bazie nie potrafi znaleźć nie wiedzieć dlaczego.
Ogólnie już sporo czasu wcześniej była mowa o zamknięciu wątku i tak defacto na życzenie dziewczyn już ten wątek jest, dałam wszystkim dobre 3/4 dni na wysłanie loginow, potem kilka dni jeszcze dziewczyny dosyłaly i też były dodane do wątku. Nie ma dobrego czasu na to tak serio bo zawsze któraś z nas jest akurat albo zajęta albo urlop albo jeszcze coś innego, cierpliwości
 
Moj jakby to zobaczył to by sie pewnie w czolo postukal [emoji85] za tyle to ja cala wyprawke mogla bym zrobic dla hmm 6 albo wiekszej ilosci dzieci [emoji23]
Jestem tego samego zdania. Ja szukam wózka używanego. Mieszkam w dużym mieście, gdzie jest zatrzęsienie ofert i naprawdę można coś porządnego i tańszego kupić. Ale w mojej rodzinie nikomu się to nie podoba. Moja mam chciała kupić nam łóżeczko, choć mówiłam, że dostaniemy od siostry męża po jej dzieciach. Kupilibyśmy tylko nowy materac. Jak mi pokazała łóżeczko, o którym mówiła z ceną ... 1300zł to zaniemówiłam. Ja rozumiem jak ktoś ma kasy jak lodu i może sobie na takie rzeczy pozwolić. Czemu nie. Ale to nie dla mnie.
 
Twój login dostałam dopiero wczoraj tak samo jak aroni, Berry i kilku innych dziewczyn, dlatego jeszcze nie widzisz wątku, bo aniaslu wam jeszcze dostępu nie włączyła, podejrzewam że do wieczora będziecie już miały. Wyjątkiem jest Ilma bo ona wysłała wcześniej login ale aniaslu go w bazie nie potrafi znaleźć nie wiedzieć dlaczego.
Ogólnie już sporo czasu wcześniej była mowa o zamknięciu wątku i tak defacto na życzenie dziewczyn już ten wątek jest, dałam wszystkim dobre 3/4 dni na wysłanie loginow, potem kilka dni jeszcze dziewczyny dosyłaly i też były dodane do wątku. Nie ma dobrego czasu na to tak serio bo zawsze któraś z nas jest akurat albo zajęta albo urlop albo jeszcze coś innego, cierpliwości
Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie :)
 
Ja jako jedyna wysyłam te wasze loginy do aniaslu i wierzcie mi że to też ciężko ogarnąć, co chwilę ktoś się zgłasza a ja piszę po kilka wiadomości dziennie do administracji z loginami.... Cały "proces" zamykania wątku rozpoczął się chyba 29 grudnia, to zobaczcie ile już czasu minęło
 
reklama
Do góry