reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja jako jedyna wysyłam te wasze loginy do aniaslu i wierzcie mi że to też ciężko ogarnąć, co chwilę ktoś się zgłasza a ja piszę po kilka wiadomości dziennie do administracji z loginami.... Cały "proces" zamykania wątku rozpoczął się chyba 29 grudnia, to zobaczcie ile już czasu minęło
To prawda ztym zamykaniem forum. Bardzo długo to trwa... I tak jak. Mówisz, nigdy nie będzie dobry moment na przeniesienie. Cierpliwości mamuśki!!!!
 
reklama
Jestem tego samego zdania. Ja szukam wózka używanego. Mieszkam w dużym mieście, gdzie jest zatrzęsienie ofert i naprawdę można coś porządnego i tańszego kupić. Ale w mojej rodzinie nikomu się to nie podoba. Moja mam chciała kupić nam łóżeczko, choć mówiłam, że dostaniemy od siostry męża po jej dzieciach. Kupilibyśmy tylko nowy materac. Jak mi pokazała łóżeczko, o którym mówiła z ceną ... 1300zł to zaniemówiłam. Ja rozumiem jak ktoś ma kasy jak lodu i może sobie na takie rzeczy pozwolić. Czemu nie. Ale to nie dla mnie.
Ja tez zamierzam kupic używany wózek, lozeczko, jakieś drozsze zabawki czy ubranka dla takiego maluszka. Jeżeli ktos ma ochotę miec absolutnie wszystko nowe to tez nie krytykuje w żaden sposób, każdego to sprawa [emoji4] tym bardziej ze mieszkam w dużym mieście i takich rzeczy używanych do wyboru do koloru [emoji39]

Edit: ubranka nowe oczywiście tez, to sama przyjemność kupowac [emoji7]
 
Ja tez zamierzam kupic używany wózek, lozeczko, jakieś drozsze zabawki czy ubranka dla takiego maluszka. Jeżeli ktos ma ochotę miec absolutnie wszystko nowe to tez nie krytykuje w żaden sposób, każdego to sprawa [emoji4] tym bardziej ze mieszkam w dużym mieście i takich rzeczy używanych do wyboru do koloru [emoji39]
Ja sama już nie wiem. Używane można trafić super, ale wtedy cena jak za nowe prawie. A można też kupić szajs i wywalić kasę, już się sparzylam na takich zakupach. Z jednej strony skąd tyle kasy brać, a z drugiej dziecku żałować.
 
O tym samym myślimy?! [emoji16]
Maly malo tej poczekalni nie rozniosl taki był "chory"kazdego zaczepial i biegal jak szalony. Weszlismy do gabinetu zmiana o 180 stopni dziecko aniol i taki biedny schorowany.lekarka dala nam skierowanie dk szpitala dzieciego gdyby sie bardziej odwodnil mamy jechać. Teraz jest lekko odwodniony i nic poza tym. Objawy wszystkie minely i nic sie nie dzkeje
 
Maly malo tej poczekalni nie rozniosl taki był "chory"kazdego zaczepial i biegal jak szalony. Weszlismy do gabinetu zmiana o 180 stopni dziecko aniol i taki biedny schorowany.lekarka dala nam skierowanie dk szpitala dzieciego gdyby sie bardziej odwodnil mamy jechać. Teraz jest lekko odwodniony i nic poza tym. Objawy wszystkie minely i nic sie nie dzkeje
Patrz jaki sprytny. Twoje dziecko ma 50 twarzy. [emoji16] Dobry aktor.
Nie zaszkodziło pojechać i spr. Najważniejsze, że mu przeszło może dlatego takiej energii dostał.
 
Ja tez zamierzam kupic używany wózek, lozeczko, jakieś drozsze zabawki czy ubranka dla takiego maluszka. Jeżeli ktos ma ochotę miec absolutnie wszystko nowe to tez nie krytykuje w żaden sposób, każdego to sprawa [emoji4] tym bardziej ze mieszkam w dużym mieście i takich rzeczy używanych do wyboru do koloru [emoji39]

Edit: ubranka nowe oczywiście tez, to sama przyjemność kupowac [emoji7]
Ja mam to samo :) polecam tylko nowy materac do łóżeczka :)
Lozeczko mam po synku jemu kupilam akurat nowe ale materacyk wymienie dla nowego Bąbla :)
Ciuszki tez kupuje i nowe i uzywane :) uzywanych planuje kupic jakas wielka paczkę za niewielkie pieniadze :)
 
Ja sama już nie wiem. Używane można trafić super, ale wtedy cena jak za nowe prawie. A można też kupić szajs i wywalić kasę, już się sparzylam na takich zakupach. Z jednej strony skąd tyle kasy brać, a z drugiej dziecku żałować.
Poszukaj używanych w duzych zestawach. Faktycznie takie pojedyncze ciuchy wychodza uzywane drogo. W paczkach mozna trafić po np 3 zl za sztuke a ciuchy fajne nawet markowe
 
reklama
Ja brałam doustnie duphaston 2x1 odstawiłam w poniedziałek a od czwartku mam bóle w podbrzuszu :(
A Mialas go przepisany ze wzg. na bole w podbrzuszu czy krwawienia? Mi lekarz kazal nospe brac na bole i jak wychodzilam ze szpitala to dostalam zalecenie zeby ja brac w razie potrzeby ale mój doktor w grudniu powiedzial ze zeby nospe nie traktowac jak apap tylko ze jesli zaczyna mnie bolec brzuch to brac no spe 2-3 razy po 1 przez 3 dni i dopiero przestac. Zdziwilam sie na takie zalecenia ale tak zrobilam i jak narazie mocno brzuch mnie nie bolal, a jak pobolewa tak jak dzis to staram sie nie brac lekow.
 
Do góry