reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Wgl na sama mysl ze musze to wnosic na 2 p mi sie cofa... ale balabym sie zostawic wozek na klatce ( z rezta jedyne wolne miejsce na to jest zajete przez inny wozek) a wozkarni brak...
No nie dziwię się bo to jest ciężar. Moja koleżanka wnosiła tylko gondole A stelaż w aucie w bagażniku miala przed blokiem
 
Ja siedze tam na zamkniętym. Jakoś słabo się tam kręci. A tu taki śliczny wózeczek miałby mnie ominąć?!
Bardzo mi się podoba, zgrabny taki i kolorki uniwersalne. Ja mam 3 piętra i niema windy.
No jak go zobaczyłam i zrobilam rundę po sklepie to nie chciałam innego. Ja pisze tu i tu ale na dłuższą metę to średnio bedzie. Bo akurat dzisiaj mam trochę czasu
 
Wiesz pytanie czy chcesz pozniej takiej używać bo duzo osób narzeka że za duze. A ja takie wole. Bo dziecko sobie wygodnie siedzi i się wyspi w razie czego. A ja często na ogrodzie zostawiam albo na balkonie i sobie latem moze spac (oczywiście pod opieką). A te małe sie nadają do sklepu na zakupy.
Tak samo sądzę. Miałam TAKO 2w1 z duża spaceowja i teraz zrobię tak samo
 
Mamusie właśnie dostałam paczkę z cudownie kosmetykami do pielęgnacji w ciąży [emoji6] a jak pachną !!! Aż żałuję że nie mogę przekazać Wam zapachu [emoji4] i pięknie zapakowane [emoji3590] polska firma, naturalne kosmetyki [emoji4]
IMG_20190104_175722.jpeg
IMG_20190104_175709.jpeg
 
reklama
Do góry