reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ogólnie nie powinien ten wątek być widoczny dla ogółu, może jeszcze coś jest robione i to dlatego, ciężko powiedzieć, zobaczymy wieczorem
 
U mnie to wygląda tak, że wątku brak [emoji23]
IMG_8795.JPG
 
U mnie na zamkniętym forum jest:confused:
 

Załączniki

  • Screenshot_20190104-142825.jpg
    Screenshot_20190104-142825.jpg
    132,7 KB · Wyświetleń: 63
Cześć dziewczyny, pytanie mam, być może już któraś pisała, ale szczerze nie jestem na bieżąco... :(
Zaczął mnie "pobolewać" brzuch w dole, tak ciągnie, jak bym miała zaraz urodzić, (nie jakoś mocno, ale czuję tak nacisk) powiem, szczerze, w poprzednich ciążach też tak miałam, ale jak miałam taki pokaźny brzuch na końcu, to taki uczucie, że zaraz "coś" wypadnie ;) a teraz to trochę wcześnie.... ma któraś coś takiego? Łykam magnez jak coś...

Ja mam chyba takie same bóle, nie wiem jakie są bóle porodowe[emoji6] ale ogolnie to takie ciągniecie i kłucie od boków a czasem właśnie nisko na srodku, czasami łapie mnie w nocy i przez 5 min naprawdę boli mocno.. ale później odpuszcza, myśle ze to rozciąganie się wszystkiego w srodku, mam takie bóle od ponad tygodnia jakos i tez od tego czasu rośnie mi brzuch szybciej [emoji6]
 
reklama
Do góry