reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
No właśnie ja tez inaczej sobie nie wyobrażam [emoji14] chce zeby wszedł dopiero na koniec czyli na usg samo i omówienie badania na koniec [emoji14]
No to tak jak ja :) teraz na kolejnej wizycie 24.01 u mojego mlodego doktorka powiem, zeby wpuscil meza i mu kazal mnie masowac codziennie ;)
Zawsze mówię mężowi, ze mam takie zalecenia a on sie ze mnie śmieje i mówi ze dopóki od lekarza nie usłyszy to nie uwierzy :)
Masuje mnie codzinnie ale ja to jestem uzalezniona od smyrania jak to nazywam i zawsze chce wiecej i więcej :)
 
Mam nadzieję,ze ogarniemy te nasze hemoglobiny:D
to ja jestem jakas inna . ja mam hemoglobine bardzo wysoką i nie mam wyznaczonego terminu polowkowego. u mnie pomiary robi moj ginekolog. az mi tak dziwnie ze kazda ma wyznaczona wizyte polokowych itp a ja normalna wizyta. na normalnych wizytach mierzy Wam ginekolog dlugosc kości udowej, obwod czaszki dziecka itp? jestem zdezorientowana [emoji16]
 
hej laski :)
u mnie mega sypie snieg!:D swietnie:D dzis znowu saneczki:D
bylam robic badania i niedlugo ide po wyniki, ciekawa jestem tej hemoglobiny.
na wadze 3,5 kg.masakra :p za malo sie ruszam bo malo jem ale ciagle leze....musze to zmienic
 
Nie ma co panikowac. Podobno przez jajka trudno sie toxo zarazic. Poza tym to wszystko zalezy od producenta. My mamy majonez co prawda sklepowy ale jest na nim jak wol, ze jest z surowych zoltek, no wiec ja wole sie od niego wstrzymac.

Ja już toxo przechodziłam, ale surowe żółtka to chyba bardziej salmonella?
 
No właśnie ja tez inaczej sobie nie wyobrażam [emoji14] chce zeby wszedł dopiero na koniec czyli na usg samo i omówienie badania na koniec [emoji14]

Ja też tylko na usg. I raz jak gin chciał dopochwowo zrobić jeszcze to tz wyprosił. Nie wyobrażam sobie żeby gapił się jak mnie bada na samolocie, choć widzę, że niektórzy kolesie wchodzą od razu.
 
to ja jestem jakas inna . ja mam hemoglobine bardzo wysoką i nie mam wyznaczonego terminu polowkowego. u mnie pomiary robi moj ginekolog. az mi tak dziwnie ze kazda ma wyznaczona wizyte polokowych itp a ja normalna wizyta. na normalnych wizytach mierzy Wam ginekolog dlugosc kości udowej, obwod czaszki dziecka itp? jestem zdezorientowana [emoji16]
Ja też nie mam terminu polowkowych. Ide na wizytę i wiem, ze bedzie akurat też usg. Moj lekarz na każdej wizycie mi wszystko mierzy. Teraz jestem jeszcze bardziej spokojna bo ide do dwoch lekarzy w odstepie tygodnia. Moj lekarz zawsze sprawdza uklad moczowy bo poerwszy synek ma wade nerki i lekarz zawsze o tym pamieta
 
reklama
to ja jestem jakas inna . ja mam hemoglobine bardzo wysoką i nie mam wyznaczonego terminu polowkowego. u mnie pomiary robi moj ginekolog. az mi tak dziwnie ze kazda ma wyznaczona wizyte polokowych itp a ja normalna wizyta. na normalnych wizytach mierzy Wam ginekolog dlugosc kości udowej, obwod czaszki dziecka itp? jestem zdezorientowana [emoji16]
Ja też nie mam wyznaczonego terminu bo mój ginekolog robi to na wizycie i pewnie poinformuje mnie 16.01 kiedy właśnie mam przyjść na połówkowe [emoji6].
 
Do góry