reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry!
Właśnie wstałam :) w końcu jeden dzień na L4 ;D zaraz prysznic, śniadanko i do gina. Trzymajcie kciuki żeby zgodził się w końcu na obecność męża przy usg...do tej pory ciągle mówił, że na polowkowych ;[ nie wiem co mu przeszkadza...a mój zawsze siedzi pod drzwiami i nie traci nadziei, że może jednak ;)
Masz gina chyba starej daty. Ja raz na takiego trafilam, ktory stwierdzil, ze badanie to nie... peep show :wściekła/y: Na takich usg przez brzuch to jednak chyba kazdy gin pozwala, nawet dzieciom :yes:
 
reklama
Dzień dobry!
Właśnie wstałam :) w końcu jeden dzień na L4 ;D zaraz prysznic, śniadanko i do gina. Trzymajcie kciuki żeby zgodził się w końcu na obecność męża przy usg...do tej pory ciągle mówił, że na polowkowych ;[ nie wiem co mu przeszkadza...a mój zawsze siedzi pod drzwiami i nie traci nadziei, że może jednak ;)
Ciekawe co mu to przeszkadza, biedny Twój, że siedzi i nie może sam zobaczyć. Dziwny lekarz.
 
Dzień dobry!
Właśnie wstałam :) w końcu jeden dzień na L4 ;D zaraz prysznic, śniadanko i do gina. Trzymajcie kciuki żeby zgodził się w końcu na obecność męża przy usg...do tej pory ciągle mówił, że na polowkowych ;[ nie wiem co mu przeszkadza...a mój zawsze siedzi pod drzwiami i nie traci nadziei, że może jednak ;)
Moj zawsze tak samo :) a tatusiów zapraszacie dopiero na samo usg? Bo w sumie inaczej sobie tegk nke wyobrazam :)
 
Dzień dobry! Zjadłam na śniadanie dwie bułki i przy okazji stłukłam talerz. Pora zabrać się za sprzątanie, a potem jakaś kawka i ciasteczko.
Mój tz w poprzedniej ciąży chodził ze mną na większość wizyt, a teraz nie był ani razu. Do lekarza jeżdżę 50 km, a on zazwyczaj jest w pracy. Na połówkowe nie pojedzie raczej też, bo mam o 14...
Trochę śniegu nasypało to może po południu pójdziemy na sanki.
Jest już ten zamknięty wątek? :)
 
Dzień dobry! Zjadłam na śniadanie dwie bułki i przy okazji stłukłam talerz. Pora zabrać się za sprzątanie, a potem jakaś kawka i ciasteczko.
Mój tz w poprzedniej ciąży chodził ze mną na większość wizyt, a teraz nie był ani razu. Do lekarza jeżdżę 50 km, a on zazwyczaj jest w pracy. Na połówkowe nie pojedzie raczej też, bo mam o 14...
Trochę śniegu nasypało to może po południu pójdziemy na sanki.
Jest już ten zamknięty wątek? :)
Miała wczoraj mi aniaslu już napisać czy jest ale chyba jeszcze nie zrobiła, lada moment powinna to ogarnąć wtedy dam znać :)
 
Dziewczyny!!! Mój Babel tak szaleje, że aż wariuje że szczęścia. Puka i Babelkuje oby tak codziennie mi dawał znać. Dziwne uczucie, bo chwilę wcześniej czuje ze "kopnie" :confused::):):):):)
Dziewczyny kochane w którym skonczonym tygodniu ciąży bedziecie miały robione badania połówkowe? Tak to wypierałam ze strachu myślami a przyszedł czas ,żeby się zapisać
19+6, ja wczoraj się zapisalam na 21.01, bo tylko w poniedziałek u mnie lekarz robi polowkowe
 
Już po wizycie jest nieźle ale mogłoby być lepiej moja watroba nie jest w za dobrym stanie ale można ja podleczyc naturalnie poprzez dietę. Dzidziuś nie powinien ucierpiec ale mam się szykować na cesarke dla bezpieczeństwa i karmić mogę do 3 miesięcy bo potem układ immunologiczny dziecka się rozwija i moglby się zarazić . Szkoda bo chciałam karmić jak długo się da.... Ale Co z wszystko dla malego[emoji4] dzięki dziewczyny za wsparcie.... ps. Kupiłam zdrapke za 5 euro a wygrałam 100
no to dobre wiesci, musisz dla dzidziusia robic tak zeby bylo dobrze :) ale z Ciebie farciara!:p
 
reklama
Do góry