reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

@Kaamilaaa super, że udało się znaleźć mieszkanie.
U mnie po wizycie wszystko ok. Tylko płci nie znam, bo się dziecko zasłaniali. Ginekolog powiedział, żebym sobie podarowała ten test, bo ryzyko jest niskie i trochę już późno. Dał za to zielone światło na wyjazd, ale nie wiem czy dojdzie do skutku, bo bilety lotnicze przerażają ceną i trochę mi szkoda tyle wydać.
 
reklama
Też miałam twardnienia. Ale zaczęłam pić wodę magnesie, ma bardzo dużo magnezu, biorę dwie tabletki chelamag b6 i witaminy ciążowe, w nich też mam trochę magnezu. I mi sie brzuch wyciszył tak po 3 dniach, a twardniał mi z 10 razy na dzień.
W pierwszej ciąży natrafiłam na info, że nospa może mieć wpływ na obniżone napięcie mięśniowe dziecka, problemy logopedyczne

U mojego było podejrzenie że miał napięcie od nospy. Brałam od 9 TC, później sama zmniejszylam dawkę a miałam 3x2, ale wiadomo że czasami nie ma wyjścia i trzeba brać.
 
Ja juz nie moge rodzic naturalnie i mam wskazanie do CC, i zastanawiam sie nak lepiej, dr mowi aby zaplanować :confused:
Ktos pisał ze juz jest pi jednym cieciu w W-wie na Inflanckiej mozna życzyć sobie kolejna i isc na planowe- moja siostra tak zrobiła. Podpowiedziala mi to położna że je jest takie prawo ;)
 
No to już decyzja rodzica, moim zdaniem to za wcześnie, taki brzuszek raczej nie jest gotowy na nowości, ale kwestia decyzji rodzica. Tylko nie gniewajcie się na mnie, zd tak pisze. Naprawdę nie rozumiem po co tak wcześnie? W jakim celu?

Moja córka była na mm i nawet pediatra mi powiedziała, że mam po 4 mcu rozszerzać, więc rozszerzałam.
 
Ja juz nie moge rodzic naturalnie i mam wskazanie do CC, i zastanawiam sie nak lepiej, dr mowi aby zaplanować :confused:
Ktos pisał ze juz jest pi jednym cieciu w W-wie na Inflanckiej mozna życzyć sobie kolejna i isc na planowe- moja siostra tak zrobiła. Podpowiedziala mi to położna że je jest takie prawo ;)

Od 2019 już nie można sobie zażyczyć cięcia po cięciu, bo zmienia się ustawa, ale jak masz wskazanie to lekarz daje Ci skierowanie i się umawiasz na planowane cc.
 
Dziewczynki jestem po wizycie . Wszystko ok .Będzie chłopiec [emoji16]A jednak [emoji3]
Super gratuluję czyli Królowa jest tylko jedna :D

@Kaamilaaa fajnie, że się udało z mieszkaniem

W kwestii rozszerzenia diety to polecam też blw, rewelacja i najlepiej wtedy gdy dziecko chce samo już coś nowego zjeść, a nie dlatego że pediatra poleca, oni zwykle nie patrzą na zalecenia,na karmienie piersią tylko wszystko sztywno zgodnie z tabelkami a dziecko to nie cyferki...

Udało mi się wreszcie dodzwonić i umówiłam się na 21.01 na 9:00 na polówkowe, a popołudniu mam wizyte u mojego gina także będzie podwójne podglądanie jednego dnia
 
@Silje1008
@Malentka
@Pianistka1991
@Justka84
Bardzo Wam dziękuję za zaproszenie :) Napisałam do Agatki.
@Kaamilaaa tak Kochana właśnie dotarłam :D
Jako, że to moja pierwsza ciąża (16tc), a wszystko jest dla mnie nowe, więc każda rada i wsparcie jest na wagę złota ;) Do tej pory, poza trilionem badań, nie było czasu na nic więcej, więc do ogarnięcia przede mną wszelkie wózki, sposób porodu itd :D
 
reklama
Do góry