reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja się staram nie nakrecać porodem choć wiem, że to może być bardzo trudne. Ostatnio rozmawiałam z koleżanka, która niedawno urodziła. Napisałam, że dzielna babka z niej, a ona na to "na porodówce to każda musi być dzielna", no i to jest fakt ;))
Też się staram nie nakręcac, ale chcąc nie chcąc myślisz, bo Cię to czeka. Normalna sprawa może się jakoś psychicznie nastawić czy przygotować nie wiem, jeszcze troszkę czasu mamy. Na rozmowy, czytanie i opowiadania koleżanek. I
 
Już sobie wyobrażam, jaka tragedię musiałaś przeżywać. Już opowiadać nawet nie musisz, bo i wyobraźnia już pracuje na najwyższych obrotach. Biedna, i jak się nie bać jak wszystko się może zdarzyć.
Dlatego dla mnie każdy poród jest nieprzewidywalny... Ja się mega boje a to mój trzeci będzie. Najchętniej planowana cesarka i to przed terminem porodu . Ale nie można tak niestety A nie stać mnie na prywatne porody.
 
reklama
Ja będę, ale w przyszłym tygodniu ;)
To jakby to nie był problem, to proszę spytaj o cenę. Na fb często ogłaszają, że mają promocję na ten wózek. Na internecie 2w1 kosztuje ponad 3tys. a u nich podobno można kupić za 2300 po rabacie. U mnie w mieście jest akpol, ale tego nie sprzedają i nie sprowadzą
 
Do góry