reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja się staram nie nakrecać porodem choć wiem, że to może być bardzo trudne. Ostatnio rozmawiałam z koleżanka, która niedawno urodziła. Napisałam, że dzielna babka z niej, a ona na to "na porodówce to każda musi być dzielna", no i to jest fakt ;))
Ja na razie też jakoś spycham to na dalszy plan, choć przed planowaniem dziecka, jak widziałam na filmie rodzącą kobietę, to czułam się jakbym sama rodziła, takim strachem mnie to napawało :D Ale wiadomo czas leci szybko i pora zacząć się nad tym zastanawiać ;)
 
reklama
Po badaniach 11,5, powiedzial doktor, ze trzeba juz działać tabletkami, myslalam ze ich narazie unikne:(
O jej to tak jak ja, biorę tabletki. Za 2 tygodnie będę powtarzać badania mam nadzieję, że będzie lepiej. Ja mam 11,00 hemoglobinę
Cześć Dziewczyny, czy pozwolicie dołączyć do czerwcowych mam?
Cześć witaj [emoji6]
 
Wyglada pysznie :) co to za makaron?
makaron ryżowy wstążki
Super gratuluję czyli Królowa jest tylko jedna :D

@Kaamilaaa fajnie, że się udało z mieszkaniem

W kwestii rozszerzenia diety to polecam też blw, rewelacja i najlepiej wtedy gdy dziecko chce samo już coś nowego zjeść, a nie dlatego że pediatra poleca, oni zwykle nie patrzą na zalecenia,na karmienie piersią tylko wszystko sztywno zgodnie z tabelkami a dziecko to nie cyferki...

Udało mi się wreszcie dodzwonić i umówiłam się na 21.01 na 9:00 na polówkowe, a popołudniu mam wizyte u mojego gina także będzie podwójne podglądanie jednego dnia
Super ja też mam połówkowe 21.01 ale o 19.00 [emoji2]
 
@Silje1008
@Malentka
@Pianistka1991
@Justka84
Bardzo Wam dziękuję za zaproszenie :) Napisałam do Agatki.
@Kaamilaaa tak Kochana właśnie dotarłam :D
Jako, że to moja pierwsza ciąża (16tc), a wszystko jest dla mnie nowe, więc każda rada i wsparcie jest na wagę złota ;) Do tej pory, poza trilionem badań, nie było czasu na nic więcej, więc do ogarnięcia przede mną wszelkie wózki, sposób porodu itd :D
Witaj! Gratuluję! A na kiedy masz termin?!
 
Już mi ciężko trochę.. i mam alergię na niemyślące dzieci, naprawdę. Uwielbiam pokazywać, tłumaczyć, porównywać, ale jak dziecko MYŚLI. W innym wypadku tracę cierpliwość. [emoji849]
Dziewczyny, któraś z Was wspominała coś o płukaniu gardla wodą utleniona. Wiem, ze ten temat się przewijał, ale nie pamiętam jak to rozcienczać..w jakich proporcjach? :)

Ja dodaję kilka kropel, tzw "na oko" i tak większe pół szklanki wody ;)
 
reklama
Hej. Ale produkujecie, nie wiem czy wszytko zapamiętałam :)
Ja dzisiaj wizytę mam na 13.10 I mam stresa jak cholera już. Ale może dam jakoś radę może będzie dobrze byle do poludnia
 
Do góry