reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dostałam się na akademię jednak zrezygnowałam na poczet innej uczelni i innego zupełnie kierunku, więc ostatecznie mam ukończony drugi stopień [emoji6]
Z upływem czasu był moment że żałowałam, ale teraz uważam że to jednak słuszna decyzja była [emoji6]
 
reklama
Ja tak samo nie wiem,ja myślę: Jakub, Olaf, Ingacy, Leon , Borys A w sumie to już nie wiem. Jeszcze czas ale tym razem wolałabym szybciej niż ostatnio, bo jak urodziłam to jeszcze nie wiedziałam [emoji23] i położna do mnie: "kobieto dziecko na świecie A Ty jeszcze nie wiesz?" Wiec wtedy mąż do mnie: Ty rodziłaś Ty wybieraj [emoji3]

Hahaha:) dobry maz:)
Jakub u mnie odpada, siostra ma Kubę, przyjaciolka ma Kubę, także nie mogę:)
 
To tylko zbieg okiczności. Będzie tym kim zechce. W tamtym momęcie cieszyłam się, że jest już zemną i akurat to mnie śmieszyło.
Wiem ale zwyczajnie smiesznie to zabrzmialo i tak mi sie skojarzyło [emoji12]


Ehh pochodzilam troche i juz brzuch mi twardnieje [emoji52][emoji52]
 
Powiem Wam dziewczyny, że ostatnio tak ogólnie jestem jakaś zmeczona bardziej. Nie wiem z czego to wynika. Najchętniej bym leżała i tylko czytała, nawet pisać mi się nie chce. Któraś też tak ma?
 
Dostałam się na akademię jednak zrezygnowałam na poczet innej uczelni i innego zupełnie kierunku, więc ostatecznie mam ukończony drugi stopień [emoji6]
Z upływem czasu był moment że żałowałam, ale teraz uważam że to jednak słuszna decyzja była [emoji6]
Ja studia wspominam super, ale pod kierunkiem prof. Pobłockiej nie mogło być inaczej [emoji173]
Fajnie, że pomimo wyboru innej ścieżki zawodowej masz kontakt z instrumentem. :))))

...no i możemy lulać do snu nasze Dzidziolki [emoji39][emoji39][emoji39]
 
Powiem Wam dziewczyny, że ostatnio tak ogólnie jestem jakaś zmeczona bardziej. Nie wiem z czego to wynika. Najchętniej bym leżała i tylko czytała, nawet pisać mi się nie chce. Któraś też tak ma?
Ja jednego dnia mam tak jak Ty, innego jest całkiem ok... ale częściej robi mi się niedobrze w 2 trymestrze niż w 1. Nie prowadzi to do wymiotów, ale jest bardzo nieprzyjemne.
 
reklama
Przy 3 dziecku mąż przecinał pepowine, zrobił to na 2 razy i położna stwierdziła, że napewno wrócimy. To taka ich wróżba;)
Mój mąż sie przestraszył i nie dał rady :( a tak dzielny był. Jednak jak synek sie urodzil powiedzial ze tak mu sie slabo zrobiło, ze musiał usiąść bo myślał ze zemdleje. Moze tym razem sie uda :)
 
Do góry