reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Podziwiam, że to pijesz. Kwaśny burak to nie może być dobre. Ja mam problem z zwykłymi burakami, a co dopiero takie cudo. Jak już milosniczka buraka mówi, że nie dobre to szczerze Ci wierzę.
Aż się boję swojej reakcji na mój zakwas bo nie znoszę buraków... [emoji85] ale będę pić jakiekolwiek by nie było [emoji123][emoji123][emoji123] czasem człowiek pił paskudną wódkę i jakoś nie protestował, więc dla dzidzi te buraki to nie jest jakieś wielkie poświęcenie ;))))
 
reklama
Aż się boję swojej reakcji na mój zakwas bo nie znoszę buraków... [emoji85] ale będę pić jakiekolwiek by nie było [emoji123][emoji123][emoji123] czasem człowiek pił paskudną wódkę i jakoś nie protestował, więc dla dzidzi te buraki to nie jest jakieś wielkie poświęcenie ;))))
Dasz radę :) ja bede chyba jednak probowac czegos innego dla mnie zbyt intensywny smak kiszonki. Zrobie sobie tego tartego buraka z jablkiem i marchewka :)
 
Dziewczyny nie panikujcie z wagą ! Ja w 1 ciąży przytyłam 17kg wazyłam 73kg przy wzroscie 165, wiec szok- stwierfzulam nie panijuje rok tylam daje sobie rok na zgubę iii spadło 20kg samoistnie, nie ćwiczyłam nie miałam diety, przy 2 podobnie, wuec głowa do GÓRY-spadnie i Wam.
Ja w drugiej ciąży przytyłam ok 20 kg i wygladalam tak w 37tc przy 163 cm wzrostu :p
 

Załączniki

  • Zdjęcie1178.jpg
    Zdjęcie1178.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Miałam coś koło 1:920. Wskazał, że przy ryzyku większym/wyższym niż 1:1000 rekomenduje się badania przesiewowe. Określił to ryzyko jako średnio niskie.

Kurczę, ja mam 1:490 przy 32 latach.
Wahałam się czy robić te badania, ale chyba jednak jutro zrobię. Tyle, że mój lekarz rekomenduje test harmony.
 
Do góry