reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mam pytanie do mam maluchów:) w jakim wieku wasze pociechy przeszły dwóch.na jedną drzemkę?:)
Szczerze to mam dwojke dzieci ale ja jakoś nie pamiętam wszystkich szczegółów [emoji6] ja zawsze decydowałam o jednej drzemce jak dziecko po tej drugiej za późno nam wieczorem zasypialo. I wtedy trzeba było przejść na jedną. Ale czasami to trochę trwało zanim dziecko sie przedstawiło. Ja teraz mojego 2.5 latka chce oduczyć tej jednej drzemki. Bo później nam wieczorem spac nie chce. A znowu jak nie śpi to o 18 robi się już bardzo nieznośny. Ale trzeba przeczekać ten czas.
 
reklama
Ja gdybym w usg miala przesłanki że z dzieckiem jest coś nie tak to bym zrobiła to badanie ale jeśli na usg bylo ok to może faktycznie lepiej zostawic te pieniądze na cos innego. U nas przezierność byla duza ale ten lekarz co robił nam usg prenatalne powiedział że jest wszystko ok .to moje zdanie A Ty rób jak czujesz

Na usg wszystko było ok i wg lekarza od prenatalnych i wg mojego ginekologa, ale jednak ryzyko jest wyższe niż wynika z wieku i to mnie niepokoi. Sama już nie wiem co czuję i co powinnam zrobić. Mąż (heh, jak to brzmi) uważa, że jeśli lekarz jest zdania, że powinnam zrobić to ok. A lekarz powiedział, że ryzyko nie jest wielkie, ale jeśli chce to mam dla spokoju zrobić.
 
Mam z nimi bardzo dobry kontakt.... Ale to wszystko naprawdę nie jest takie proste .muszę najpierw się uspokoić żeby racjonalnie pomyśleć. A gdzie ja się zawale rodzicom na głowę z dwójką dzieci
Moze to przykre co napiszę, ale w tym przypadku wyglada na to, ze te emocje ktore masz teraz w sobie to właśnie jest racjonalne myślenie.
Piszesz o swoim mezu i mimo, ze nie powinnam tak oceniać kogos kogo nawet nie zmam to wstpie zeby po przemyśleniu mialo się cos zmienić. To kawal gnoja. Nadz silna dla siebie i dzieciaków! Rodzina Ci pomoże w polsce szybko znajdziesz prace jak maluch podrosnie, jakoes świadczenia beda Ci sie nalezaly plus alimenty. Kurcze pomysl nad tym...
 
Hej dziewczyny, Wszystkieg najlepszego w Nowym Roku. Ja dopiero skończyłam ogarniać dom po imprezie., nie mam już siły na nic. Ale wczoraj wybawiłam się za ostatnie ciēżki miesiäce, balowalismy do 5 rano A dziś nóg nie czuje, w ogóle to po tych tańcach nogi mi tak spuchły, normalnie jak balony się zrobiły.
 
I nie martwisz się, że jest wyższe?
Nie. Na usg wszystko wyszło w porządku . kosc nosowa widoczna. Rozmawialam z doktorem od prenatalnych i mówił ze to jest tylko statystyka. A oni muszą zaproponować dalsze badania jak 1:1000 i w górę. Ja mam 1:544. Nie chce.niczego badac pod kątem choroby. Wierzę w to ze moje dziecko jest zdrowe.
 
reklama
Mam pytanie do mam maluchów:) w jakim wieku wasze pociechy przeszły dwóch.na jedną drzemkę?:)
Moze juz nie mam malucha ale jeszcze pamietam jak to było [emoji14] mój tylko do okolo 10msc mial dwie czasami trzy drzemki w ciągu dnia. Potem sam sie z dnia na dzien zrobil tylko jedną okolo 12/13. Spał tak jakos do 1,5roku. Potem calkiem przestał spac w dzień [emoji6]
Hej, czy też mogłabym dołączyć? Termin mam na 30 czerwca, w domu już mam 2,5 letnią córkę:). Już wcześniej chciałam dołączyć, ale ostatnio dużo się działo i nie miałam czasu na pisanie
Witaj [emoji4]
 
Do góry