reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny!
Witam sie w nowym roku i składam Na Nowy Rok życzenia: zdrowia, ponieważ nie można go kupić za żadne pieniądze, pieniędzy, gdyż pomagają nam w realizowaniu naszych marzeń, spełnienia wszystkich życzeń, bowiem nadają one sens naszemu życiu oraz miłości, która pomoże pokonać nam wszystkie trudności.
Oraz szcześliwego rozwiązania :)
 
Mam kontakt tutaj z psychologiem że szkoły liwii bo juz roznie bywało do Pl narazie nie wrócę jak już to tutaj odejdę....
Tylko czemu to Ty mazz odejść? Skoro macie wspolne mieszkanie? Ja juz to predzej zalatwic przez jakis mops tamtejszy zeby to on nie mogl sie do Was zblizac! Mimo wszystko zastanowilabym się nad powrotem do polski chiciaz na jakis czas
 
Cześć dziewczyny. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)
Jak się czujecie? Ja dziś się zwazylam i stanęło w miejscu...uff chociaż tyle oby to samo pokazał jutro u lekarza...któraś wizytuje też jutro??
 
reklama
Do góry