reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No to wiesz jak sie czuję [emoji849]masakra, i im tz głośniej chrapal to mlody bardziej sie krecil w lozeczku i to mi tez nie dawalo spac [emoji849]

Ja chce juz miec mieszkanie jakiekolwiek ! [emoji37]tak żeby mlody spal w swoim pokoju, wtedy wszyscy sa wyspani a tak to dupa [emoji849]Gdzie w podróż poslubna ? [emoji4]

Chcielibyśmy do Australii, ale muszę zapytać lekarza czy na pewno mogę.
 
reklama
Świetne wiadomości [emoji173]!
Ktory tydzień? I jak duza jest ta mala gwiazdeczka [emoji5]?
Mierzył kość udowa i główkę ale w sumie nie wiem jakie wymiary, powiedział tylko, że tak ja ma być ;) zajęłam się tym że dziewczynka i na resztę już nie patrzylam :p

Dziś byłam u ginekologa i powiedziała mi że jest za mało wód plodowych. Czy któraś z Was miala taki przypadek? Kazała mi przyjść za 10 dni i do tego momentu pić dużo wody i zobaczymy czy będzie poprawa jak nie to okaże się co dalej ale nastraszyła mnie trochę do tego doczytalam w internecie
Ja miałam w drugiej ciąży przy dolnej granicy ich wizytę dokładnie to na usg sprawdzali, wszystko było ok, kazali po.prostu dużo pić ;)

Gratuluję, a na prenatalnych lekarz mowił ze wstepnię dziewczynka?
Lekarka mówiła że bardziej na chłopca wygląda ale nie jest pewna i na 100% podadzą dopiero na polowkowych

Ja sie ciesze z siedzenia w domu bo ogólnie to ja nigdzie wychodzic nie lubie a juz na pewno nie na imprezy [emoji57] ale chyba dzieki wam mam ochote od jutra sie bardziej ogarnac, serio nie pamietam kiedy nawet sie malowalam - tzn u mnie malowanie polega na rzesach tylko no ale zawsze [emoji12]

Dzis moj tz wypalil ze spotkał swoją koleżankę i mamy isc w jakis dzien na pizze, piwo/sok [emoji52] juz mu powiedzialam ze raczej sam sobie pojdzie, ja sie nigdzie nie wybieram [emoji57]

Mowilam juz ze moje dziecko chcialo siedziec do polnocy ? [emoji57] wlasnie stwierdzil ze on idzie spac normalnie a przed północą mam go obudzic [emoji57]
Moje dzieci wytrzymały do 2 w nocy :O
Byłam w szoku że trzylatek dał radę

Kochane szczęśliwego Nowego roku .... mój chyba nie będzie szczęśliwy ale wam.zycze wszystkiego naj naj
Życzę Ci żeby był super, mimo wszystkich przeciwności

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

A ja z pytaniem na Nowy Rok. Mamy, które karmiły piersią i odstawiały naturalnie od piersi, jak to u Was przebiegało? Karmię 1,2 razy dziennie, ale od kilku dni moja Mała chyba sama się odstawia albo moje mleko zmieniło smak, bo nie chce jeść. Od dwóch dni jadła już tylko rano, teraz nawet rano nie chce. Boję się zastojów i zapalenia piersi. Piersi mi już trochę nabrzmiały.
Czytałam, żeby odciągać mleko tylko do uczucia ulgi, ale ja ulgę odczuwam jak ściągnę więcej niż mniej. Boję się żeby laktacji nie rozkręcić zamiast wygasić.
Jeśli możesz to zamiast laltatorem spróbuj ręcznie wycisnąć trochę do momentu ulgi, powinno być lepiej

Dziewczyny wszystkiego co najlepsze w nowym roku dla Was i waszych rodzin. Szybkich bezproblemowych porodów, zgodnie z oczekiwaniami :)

Poszłam spać o trzeciej, bawiliśmy się świetnie, czwórka dzieci szalejaca po mieszkaniu i czterech dorosłych grających w remika :D hahaha większość na trzeźwo ;)
 
Dziewczyny przepraszam ale nie jestem w stanie pisać. Jestem w strasznym stanie psychicznym. Ciągle płaczę, bije się z myślami co mam zrobić. Wczoraj na konsultacji i lekarz powiedział że na daną chwilę nie widzi nic niepokojącego, że wszystko jest dobrze.
 
to czemu placzesz?
Dziewczyny przepraszam ale nie jestem w stanie pisać. Jestem w strasznym stanie psychicznym. Ciągle płaczę, bije się z myślami co mam zrobić. Wczoraj na konsultacji i lekarz powiedział że na daną chwilę nie widzi nic niepokojącego, że wszystko jest dobrze.
 
Dziewczyny przepraszam ale nie jestem w stanie pisać. Jestem w strasznym stanie psychicznym. Ciągle płaczę, bije się z myślami co mam zrobić. Wczoraj na konsultacji i lekarz powiedział że na daną chwilę nie widzi nic niepokojącego, że wszystko jest dobrze.
A kiedy masz termin amnio ?
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, tylko te nerwy zupełnie ci nie potrzebne [emoji853]
Trzymam kciuki za was [emoji8]
 
Dziewczyny przepraszam ale nie jestem w stanie pisać. Jestem w strasznym stanie psychicznym. Ciągle płaczę, bije się z myślami co mam zrobić. Wczoraj na konsultacji i lekarz powiedział że na daną chwilę nie widzi nic niepokojącego, że wszystko jest dobrze.
To skąd ten płacz skoro wszystko ok? Chyba coś przegapiłam wcześniej, jakieś twoje posty, co się dzieje
 
reklama
Do góry