reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No i mam i ja piccolo [emoji12] tz nie znalazł nigdzie, dopiero teraz jego brat jechal do sklepu to objezdzil wszystkie poblikie sklepy i dorwal dwa ostatnie [emoji85] te piccolo to chyba lepsze niz najlepszy alkohol [emoji85]
 
reklama
Ja kupiłam sobie dwie butelki wina bezalkoholowego na dzisiejsza noc cos czuje ze mnie sponiewiera [emoji23][emoji23]
Też mam wino bezalkoholowe, ale tylko butelkę [emoji2957] czy mi wystarczy hahaha [emoji1787]
Jak Was czytam, to uświadomiłam sobie, że jeszcze nie wiem, co założę na imprezę sylwestrową ;)
My idziemy do znajomych i obmyslilan zestaw, biały sweter dłuższy do tego rajstopy w gwiazdki i kozaki zamszowe na obcasie, najwygodniej i można się obzerać w swetrze oversaizowy [emoji23]
Dziewczyny dzięki za trzymanie kciukow z maluchem wszystko ok, wierci się no i
Uwaga, jest na 95% dziewczynka :)
Super wieści, gratulacje!
 
Dziś byłam u ginekologa i powiedziała mi że jest za mało wód plodowych. Czy któraś z Was miala taki przypadek? Kazała mi przyjść za 10 dni i do tego momentu pić dużo wody i zobaczymy czy będzie poprawa jak nie to okaże się co dalej ale nastraszyła mnie trochę do tego doczytalam w internecie
Ile pijesz wody? Trzeba wypijać 3 litry jest większe zapotrzebowanie w ciąży i należy się do tego dostosować. Musisz się zmusić.
 
Nie bylo mnie tutaj od wczoraj wieczór i miałam kilkadziesiąt stron do nadrobienia.
Coś chyba ten dzisiejszy dzien klotliwy bo też rano mieliśmy spiecie z mezem.
Objadlam się dziś sushi, zrobiłam sałatkę owocową z syropem kokosowym i na 19 idziemy do sąsiadów z bloku obok. Oczywiście picolo truskawkowy kupiony
 
Śliczny leżaczek dla księżniczki [emoji3]Ja kąpałam z dodatkiem Emolium.@Agatki doszła wiadomość?[emoji6]Ja powoli zaczynam kompletować jakieś ubranka i tym podobne. Po starszych córkach nic nie mam i muszę wszystko kupić. Nie chcę zostawiac na ostatnią chwilę bo jestem po konizacji szyjki i w każdej chwili może się okazać że muszę leżeć albo w domu albo w szpitalu a jednak pewne rzeczy trzeba przed zakupem dotknąć [emoji3]To chyba Tormentiol, potwierdzam jest genialny.Moje małe też spokojne, też się martwię trochę ale 7 stycznia mam wizytę mam nadzieję że wszystko jest ok. U mnie teraz 17+1.[/Link do: Tormentiol- skuteczny, ale czy bezpieczny? - Apteka małego człowieka - fachowym okiem o zdrowiu dzieci i nie tylko

Dziewczyny, a czy coś się może w zalecenia h zmieniło i ten tormentiol można już używać dla niemowląt? Gdzie nie zajrzę, to odradzanie i nie wolno do 3 roku zycia
 
dzieki za odpowiedź[emoji7]. musze powiedziec ginekologowi o tym moze przepisze mi dodatkowo magnez. mnie dzisiaj po raz pierwszy zlapal ale to tak silny ze wow.....
Też muszę o tym wspomnieć, bo czasem jak mnie złapie to aż oddech ciężko złapać. [emoji17] Poza tym to moje częste stawianie się macicy też jest niepokojące.
 
reklama
Do góry