reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Wiecie co ?? Nie zaglądałam chyba od południa a wyście tu poszalały [emoji33][emoji33] tosz to idzie ocipieć czytając to wszystko i zanim dojdzie się do konca to człek głupieje [emoji23][emoji23]

Co do grupy zamknietej to ja jestem jak najbardziej Za [emoji173] ale myślałam tez np o grupie na FB [emoji17][emoji56]
Ja mam z mamuskami z 2017 zamknketa grupę. Nikt nawet nie widzi, ze do takiej nalezymy. Wiec za taka grupa na fb tex bym była :)
 
reklama
Tak, zamknięty wątek bardzo by się przydał. Nie jedna z nas wstawiala już swoje zdjęcia ... Zawsze lepiej wiedzieć, że nie każdy to ogląda czy może przeczytać ;)

I ja też nadal obawiam się braku instynktu. Wciąż cieszę się, gdy wracam do cichego domu po wizycie u znajomych, którzy mają już bobasa :D
O mam tak samo cenie sobie ciszę. Ostatnio wpadłam w histerie i przeplakałam wieczór, bo zdałam sobie sprawę, że mój poukładany świat legnie w gruzach no i najbardziej cenie ciszę, spokój i porządek. Oj będzie ciężko [emoji849]
Dziewczyny poczulam przed chwika takie babelkowanie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
O jejku super, a ja nadal nic.
 
Matko nie bylo mnie raptem kilkq godzin a tu tyle wiadoooomosci [emoji173][emoji173][emoji173]

Czesc wam nowe forumowiczki!

Ja bylam na małych zakupach, kupilam sobie jakieś leginsy bo moje spodnie uciskaha za bardzo brzuch i fajna sukienko tunike w kratę[emoji846] jak ja ubiore to sie pochwalę, hah i bylam krok od zakupienia jakis ciuszkow ale skończyło sie na ogladaniu [emoji12]


Teraz lezakuje i czekam na ruchy ahhaha [emoji2][emoji2]
To dzielna jesteś :) ja ostatnio z kazda wizyta w sklepie coś musze kupić...
Ostatbio kupilam w smyku czapeczke za 3 zl :)
 
Kiedyś poruszałyśmy temat grupy na facebooku - doszłyśmy do wniosku, że nie każdy tego fb ma, a poza tym to forum jest bardzo czytelne i "domowniczkom" które są tu od początku ciąży jak najbardziej odpowiada :) także ja nie będę tego rozdzielać i zostaję tutaj.
 
Matko nie bylo mnie raptem kilkq godzin a tu tyle wiadoooomosci [emoji173][emoji173][emoji173]

Czesc wam nowe forumowiczki!

Ja bylam na małych zakupach, kupilam sobie jakieś leginsy bo moje spodnie uciskaha za bardzo brzuch i fajna sukienko tunike w kratę[emoji846] jak ja ubiore to sie pochwalę, hah i bylam krok od zakupienia jakis ciuszkow ale skończyło sie na ogladaniu [emoji12]


Teraz lezakuje i czekam na ruchy ahhaha [emoji2][emoji2]
Ja kupiłam dzisiaj sobie taką sukienko- tunike [emoji85].
IMG_20181229_194104.jpeg
 
Wiecie co ?? Nie zaglądałam chyba od południa a wyście tu poszalały [emoji33][emoji33] tosz to idzie ocipieć czytając to wszystko i zanim dojdzie się do konca to człek głupieje [emoji23][emoji23]

Co do grupy zamknietej to ja jestem jak najbardziej Za [emoji173] ale myślałam tez np o grupie na FB [emoji17][emoji56]
Jakos na początku wpadla tu raz dziewczyna od razu z propozycją przejścia na fb. Niektóre dziewczyny chyba sa tu i tu bo taka grupa na fb juz jest [emoji4]
Ja sama nie jestem za fb, bo po pierwsze nawrt nie mam konta a po drugie fb nie jest miejscem anonimowym [emoji57]
 
Jakos na początku wpadla tu raz dziewczyna od razu z propozycją przejścia na fb. Niektóre dziewczyny chyba sa tu i tu bo taka grupa na fb juz jest [emoji4]
Ja sama nie jestem za fb, bo po pierwsze nawrt nie mam konta a po drugie fb nie jest miejscem anonimowym [emoji57]
To forum jest takim moim azylem obecnie, nigdzie się stad nie ruszam! ;) byłam nawet przez chwilę na grupie na fb, ale kompletnie tego nie poczułam.
 
reklama
Do góry