reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

[emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344] WAŻNE!

Dziewczyny , napisałam do aniaslu i otrzymałam wiadomość, że jeśli postanowimy utworzyć wątek zamknięty to moderatorka tego wątku może w każdej chwili dodawać nowe osoby.
Ktoś chętny na Moderatora? [emoji39][emoji41]
Ja bym sugerowala Ciebie[emoji4][emoji6]
 
reklama
Aniaslu napisała, że jeśli nie ma moderatora to należy go wybrać, a najlepiej żeby było 2. Na pewno nie będziemy angażowac Ces... Teraz pytanie czy @Agatki się podejmie moderacji i bycia łącznikiem między nami a Aniaslu, no i może Ty Kaamilaaa byś chciała? [emoji39] jesteś na forum o wiele dłużej ode mnie ;)
No wlasnie, ciekawe czy @Agatki bedzie chciała [emoji848] ostatnio malo jej tu [emoji52]
Hmm ja ? No nie wiem, fakt ze jestem tu codziennie od pol roku i wchodze praktycznie co chwilę ale nie wiem [emoji57]
Na innym forum pilnuje porzadku na "moim"[emoji14]wątku bo tam sie jakoś pewniej juz czuję a tutaj to nie wiem [emoji57]
W ostateczności jak juz nikt inny chetny sie nie znajdzie to ok [emoji6]
Ale mysle ze @Agatki i ty sie w tym sprawdzicie najlepiej [emoji6]
Dokladnie ja kestem za watkiem zamknietym. Fajnie, ze teraz tyle dziewczyn sie ujawnilo ale jakos wole zeby nas juz nikt nie podczytywal ;)
Wiadomo to tylko internet, ale jakos pewniej bym sie czula w zamknietym. Chociazby zdjęcie mozna wstawic a tak to mam opory ;)
No właśnie w tym gronie sie juz troche "znamy"[emoji6] no i tez sie bede pewniej czula jak juz nikt kto ot tak sobie wejdzie na forum nie bedzie nas podczytywal [emoji6]
 
Chwilę nie zaglądałam a tu 50 postów [emoji85] już w połowie zapomnialam co chciałam odpisać[emoji16]
U mnie 17+1, pierwsza ciąża i też cisza... Z jednej strony Wam zazdroszczę, ale z drugiej pocieszam że jeszcze mi Bobon wystarczająco poobija wnętrzności[emoji28]
Co do wywoływania porodu przy cukrzycy też o tym słyszałam, 4.01 podpytam gina...oby nie wymagał bez konkretnych wskazań.
Też mam dziś 17+1 i wizytę w piątek :D
 
Wiecie co ?? Nie zaglądałam chyba od południa a wyście tu poszalały [emoji33][emoji33] tosz to idzie ocipieć czytając to wszystko i zanim dojdzie się do konca to człek głupieje [emoji23][emoji23]

Co do grupy zamknietej to ja jestem jak najbardziej Za [emoji173] ale myślałam tez np o grupie na FB [emoji17][emoji56]
 
Matko nie bylo mnie raptem kilkq godzin a tu tyle wiadoooomosci [emoji173][emoji173][emoji173]

Czesc wam nowe forumowiczki!

Ja bylam na małych zakupach, kupilam sobie jakieś leginsy bo moje spodnie uciskaha za bardzo brzuch i fajna sukienko tunike w kratę[emoji846] jak ja ubiore to sie pochwalę, hah i bylam krok od zakupienia jakis ciuszkow ale skończyło sie na ogladaniu [emoji12]


Teraz lezakuje i czekam na ruchy ahhaha [emoji2][emoji2]
 
Świetny pomysl z ta gr na fb [emoji48]
Wiecie co ?? Nie zaglądałam chyba od południa a wyście tu poszalały [emoji33][emoji33] tosz to idzie ocipieć czytając to wszystko i zanim dojdzie się do konca to człek głupieje [emoji23][emoji23]

Co do grupy zamknietej to ja jestem jak najbardziej Za [emoji173] ale myślałam tez np o grupie na FB [emoji17][emoji56]
 
reklama
Do góry