reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A u mnie na prenatalnych nie było widać. Zresztą ginekolog mówiła że to za wcześnie. A Wy tu już wszystkie prawie znacie płeć! No nic najważniejsze żeby zdrowe było, poczekamy
U mnie na prenatalnych doktorek powiedział, ze chłopak. Nastawilismy się na chłopaka az na wizycie u innego lekarza okazalo się ze dziewczyna, teraz ten pierwszy lekarz mi potwierdzil, ze jednak dziewczynka
 
reklama
To ja przestanę czytac "pierdolki" jak on przestanie oglądać jakieś głupoty na youtube ^^ niedoczekanie i moje i jego [emoji38]
haha dobre... masz racje ale gdybym ja takich cZasów sie doczekała to w chwili gdy zniknie mi forum to rowniez zniknie kabel od xboxa [emoji3][emoji3]
 
U mnie na prenatalnych doktorek powiedział, ze chłopak. Nastawilismy się na chłopaka az na wizycie u innego lekarza okazalo się ze dziewczyna, teraz ten pierwszy lekarz mi potwierdzil, ze jednak dziewczynka
Po tym co czytam na forum to zastanawiam się czy na nast. wizycie mi potwierdzi chlopca, bo na prenatalnych też mi go wypatrzył. I tak czlowiek zastanawia sie co w tym brzuszku "siedzi" uklada sobie powoli pod tą płeć mysli,a tu niespodzianka moze być☺ Dziewczyny, dziś mam jakieś dziwne babelki w brzuszku, tu jak macica, czy to moze byc Maluszek!?juz?!wiem,ze niektóre z Was wczesniej Czuły ruchy, sama nie wiem, takie dziwne uczucie..:-D
 
Ja biorę duphaston doustnie ale z włosami Ok. A bierzesz jakieś witaminy z grupy B?
Biorę witaminy dla ciążówek od kliku dni.
Luteine pod język 6 tabletek dziennie. Ale muszę teraz brać 4-5, bo mam ich za mało, a wizyta dopiero w piątek. A nie chce żeby mi ich nagle zabrakło w środę, bo chyba nie można robić gwałtownego odstawienia
 
reklama
Do góry