reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja starałam się o kolejne ponad pół roku. Zaczęłam się już godzić z tym, ze mój synek będzie jedynakiem. Odpuscilismy. Trochę nam się we wrześniu wszystko pokomplikowalo. Zaczęliśmy remont,który trwa(choć już powoli kończymy). A tu w pazdzierniku dziwne plamienie przed terminem okresu i 2 blada kreska na teście. Mąż długo nie wierzył w te blade kreski. Dopiero po part dniach uwierzył. Wszystko jest jakieś inne. Chciałam tego,ale też łapią mnie obawy. Może dlatego,że już mam dziecko. Pierwszy poród długo był trauma. Syn urodził się duży i silny,ale parę godzin później trafił na Oiom. Miał zapalenie opon mózgowych. Chyba dlatego początkowo nie myśleliśmy o kolejnym. Teraz jest zdrowym i bardzo mądrym chłopcem. Świetnie się uczy. Mam nadzieje,ze z tym maluszkiem będę się mogła cieszyć od początku. Ale rozumiem te rozterki. Bo jak się ma już dzieci to te obawy juz nam towarzyszą.
 
Kurczę, w tak o tych kopniakach, a ja jakoś nic nie czuje, 18 tydzień leci, trzecia ciąźa, brzuszek już spory a w środku cisza
Ja czuje od wczoraj ;) druga ciaza.
Moze masz lozysko z przodu. Ja nawet nie wiem gdzie mam. Ostatnio za pozno zapytalam lekarza i już nie pamiętał bo usg wyłączył. Mówił ze do 20 tc poczuje a on mysli ze nawet wczesniej :)
Dzien po wizycie poczułam :)
 
Mój mąż jest w delegacji od wczoraj, ale też bardzo często słyszę tego typu komentarze [emoji38][emoji38][emoji38]

Mówiłam, że uzależnia? Mówiłam!! Na wątku sprzed wieków (kwiecień 2005) jesteśmy wciąż zwartą grupą. Mimo odległości, która nas dzieli, staramy się widywać, jak często się tylko da.
 
Ja czuje od wczoraj ;) druga ciaza.
Moze masz lozysko z przodu. Ja nawet nie wiem gdzie mam. Ostatnio za pozno zapytalam lekarza i już nie pamiętał bo usg wyłączył. Mówił ze do 20 tc poczuje a on mysli ze nawet wczesniej :)
Dzien po wizycie poczułam :)
No właśnie lekarz nic na ten temat mi nie mówił, 8 mam wizytę to muszę zapytać jak do tego czasu nie poczuje
 
Mówiłam, że uzależnia? Mówiłam!! Na wątku sprzed wieków (kwiecień 2005) jesteśmy wciąż zwartą grupą. Mimo odległości, która nas dzieli, staramy się widywać, jak często się tylko da.
Ja zaczynałam od czerwca 2009. Ale gdzieś wątek upadł jak dzieciaki miały 2 lata. Z niektórymi kontakt do dziś. Udzielałam się też na młodych mamach. Z kilkoma mamy swoją grupę do dziś. Fajne to jak dzieci prawie nastoletnie. No ale teraz za stara na młodą mamę jestem
 
reklama
Do góry