reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja straciłam dwie ciąże, zanim na świat przyszła moja córka, dlatego wiem, że moje słowa mogły kogoś urazić, zasmucić czy zwyczajnie zirytować.
Każdy ma prawo pisać tu dokładnie to co czuje, od tego jest forum. Sama tego do końca nie rozumiałam do momentu aż mnie również dopadły obawy i zmartwienia. Mogłam się wtedy nimi podzielić i znalazłam zrozumienie i wsparcie :)
Jestem osobą, która wszystko chce mieć od A do Z zaplanowane i podejrzewam, że zachowywałabym się podobnie gdyby moja ciąża była całkiem nieplanowana...
 
Ja straciłam dwie ciąże, zanim na świat przyszła moja córka, dlatego wiem, że moje słowa mogły kogoś urazić, zasmucić czy zwyczajnie zirytować. Przykro mi z tego powodu, ale swoich uczuć na siłę zmienić nie mogę.
Ja rozumiem ze kazda ma inne uczucia [emoji4] ja mam takie jak napisalam ty masz swoje [emoji4]
 
Witam kochane!!!
Pora się ujawnić, bo chcecie zamknąć wątek. A ja czytam, często zaglądam. Mam na imię Daria mam 31 lat i to będzie moje pierwsze dziecko. Z racji mojego braku doświadczenia wolałam się nie ujawniać. Mój termin to 13.06.!!!
Cześć, to Jesteś kolejna po mnie, ja mam na 12.06☺
 
Rozumiem :) też nie wiem jak zareagowalabym na trzecie :)
Radość i milość się ujawni lada moment :)
Niedawno moja znajoma ktora planowala miec tylko jedno dziecko i sie zabezpieczala okazalo się, ze jest w ciazy. Byla bardzo zdziwiona a chyba nawet zla. Jednak po jakims czasie juz zawsze byla zadowolona, ze znowu bedzie mama.
No właśnie, my się zabezpieczaliśmy, a tu taka niespodzianka.[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry