reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny ;) U mnie dzisiaj 16+1 od rana czuje jakieś dziwne łaskotanie w podbrzuszu,dosyć nisko. Mój mąż zasugerował,ze może to dziecko ale moj maluch musiał by mieć chyba ADHD bo czuje to prawie cały czas. Jest to dość dziwne uczucie , ni to łaskotanie, ni to co to... miała tak któraś z Was?
 
kurczę a ja przez swieta i dzisiaj tez mniej czuje maluszka. dawniej było takie intensywne laskotanie a teraz prawie wcale czasem jest ale takie delilatne. zaczynam sie powoli martwic....
 
Ja też już jestem po wszystkich badaniach. Nawet na listerioze kazali mi robić, chociaz nie było żadnych przesłanek ku temu. Ot tak po prostu doktorek chciał żebym zrobiła.. Na szczeście wszystko dobrze :)
 
Cześć dziewczyny ;) U mnie dzisiaj 16+1 od rana czuje jakieś dziwne łaskotanie w podbrzuszu,dosyć nisko. Mój mąż zasugerował,ze może to dziecko ale moj maluch musiał by mieć chyba ADHD bo czuje to prawie cały czas. Jest to dość dziwne uczucie , ni to łaskotanie, ni to co to... miała tak któraś z Was?
ja mialam takie laskotania. wydaje mi sie ze to dzidzius [emoji4]
 
Wiem, ze to tylko chwila, moja gin badala mi jakis miesiac przed ciążą ze wzgledu na wycieki ktore miałam...
No ja jestem w szoku ze juz sie pojawiło.. tym bardziej ze ja bym wolala zeby wcale sie nie pojawiło ani teraz ani po porodzie a tu nawet nie połowa ciąży a juz jest...[emoji849]

Czy ja dobrze kojarze ze ty tez gdzies na slasku mieszkasz czy juz mi sie cos pomylilo ? [emoji848]


W ogóle ten gin mi zrobil taki wywiad o choroby w rodzinie itd ze bylam w szoku [emoji57] tamta gin nawet nie pytała a on pytał o cukrzyce, udary, raka w rodzinie... i wszystko i do karty ciazy wpisał [emoji849]
Powiedzial mi ze po ciazy powinnam sie bardziej tematem zainteresowac bo jednak jestem troche obciążona ryzykiem[emoji849]
wow to faktycznie Cię konkretnie przepytał, ale to dobrze, przynajmniej wiesz, że jesteś pod dobrą opieką. A jeżeli chodzi o siarę, to może nie jest to przyjemne, ale mam nadzieję, że świadczy to o tym, iż będę miała na ponownie tyle pokarmu, że będę mogła karmić tylko kp, bo dla mnie jest to mega wygodne :)
Tak jestem z ze Śląska :)
 
reklama
Do góry