reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Statystyczne ryzyko wyszło dość duże :( myślę, że aminopunkcja to dobre rozwiązanie. Będziesz miała pewność, że wszystko jest dobrze. Tylko pamiętaj wyłączyć z życia kolejne 3 dni i oszczędzać się najmocniej jak potrafisz.. kiedy masz badanie?

Badanie mam 8 stycznia w rocznicę ślubu. Śmieję się że super prezent. Odpoczywać będę od wtorku dzień badania do niedzieli bo w poniedziałek do pracy. Najbardziej boję możliwych komplikacji po badaniu. Boję się że worek owodniowy peknie.

U nas wyszła przezierność 2.2. Ale poza tym wszystkie inne parametry w normie. A nie myślałaś o tych nie inwazyjnych badaniach z krwi?

Myślałam Ale raczej już nie zdążę bo termin amniopunkcji mam na 8 stycznia.
 
reklama
Dziewczyny a jakie plany na sylwestra? U Nas się mówi " biała sala " jak ktoś spędza sylwka w domu takze my z.synkiem na białej sali z ciężarna bratowa i bratem :)
My mamy plany na sylwestra przed tv z tz rodzicami i mlodym - jestem ciekawa czy wytrzyma do północy [emoji57]
Hej dziewczyny można dołączyć, :)
Zapraszamy [emoji4] a opowiesz nam cos o sobie ? [emoji4]
Cześć mamusie ! :) Chciałam juz oficjalnie do Was dołaczyć, chociaż tu sie tyle dzieje, że nie wiem czy nadążę no ale przynajmniej od czasu do czasu będę się miała kogo poradzić w razie jakiś wątpliwości :) to troszkę o mnie: to jest moja pierwsza ciążą ( i baaardzo wszystkim się ekscytuję :D ) termin z OM jak i z USG prenatalnego mam na 23 czerwca, więc jestem w 14 tygodniu i 6 dniu. Płeć jeszcze nie jest potwierdzona na 100% ale pierwsze podejrzenia są na synka,bardzo się z tego cieszę chociaż mąż chyba bardziej byłby za dziewczynką ;p w styczniu kończę 27 lat i jestem z dolnego śląska. Dzidziuś jak na razie zdrowy ale mame to ciagle męczy porannymi wymiotami i ogromnym bólem głowy. Gratuluje Wam wszystkim tych małych pociech, które rosną pod sercem :)
Witaj gratuluje [emoji4]
Powodzenia zatem w poświątecznych porzadkach!
/To ja dziś też poćwiczę! Polecam innym, a sama niewiele ostatnio robię. Moze dlatego, że waga jest do zaakceptowania. Pewnie później będę się lepiej mobilizować [emoji39]
Ostrożnie z tymi cwiczeniami jak ci sie macica stawia [emoji6]
 
hej laski. po swietach znowu wstaje z bolem glowy brrr. chociaz na swieta mi odpuscilo [emoji16] u mnie sylwester w tym roku organizuje bratowa ale nie wiem czy sie wybierzemy jakos mnie nie ciagnie i nie mam sily. wole polezec w domu tymbardziej ze robie sie coooooraz wieksza [emoji2] przeraza mnie ze piersi rosna u mnie bardzo szybko. z b na d (jestem zwolenniczka malych walorow u kobiety [emoji16]) mam nadzieje ze troszke przystopuja[emoji6]
Z b na d to jeszcze nie jest zle. Dla pocieszenia powiem Ci ze u mnie z d na f/g - i to juz zaczyna byc problem:)
 
My mamy plany na sylwestra przed tv z tz rodzicami i mlodym - jestem ciekawa czy wytrzyma do północy [emoji57]Zapraszamy [emoji4] a opowiesz nam cos o sobie ? [emoji4]Witaj gratuluje [emoji4]Ostrożnie z tymi cwiczeniami jak ci sie macica stawia [emoji6]
Dzięki za troskę ;* nie zrobię nic na co mój organizm nie będzie gotowy... zresztą właśnie po ciepłym prysznicu i prasowaniu koszul zrobiło mi się bardzo niedobrze i puls skoczył do 118... [emoji53][emoji53][emoji53]
 
Czy wy tez juz macie tak ze czasami z piersi wam wylatuje siara ? [emoji849]
Ja w poprzedniej ciąży do samego porodu nic nie miałam.

A co do piersi to mialam b a w 1 ciazy urosly mi do d. Teraz 1,5 roku po porodzie sa juz malutkie i tez takie je wolę. Kednak zostalo mi duzo rozstępów i to wlasnie glownie na piersiach.
 
Badanie mam 8 stycznia w rocznicę ślubu. Śmieję się że super prezent. Odpoczywać będę od wtorku dzień badania do niedzieli bo w poniedziałek do pracy. Najbardziej boję możliwych komplikacji po badaniu. Boję się że worek owodniowy peknie.



Myślałam Ale raczej już nie zdążę bo termin amniopunkcji mam na 8 stycznia.
A jesteś na 100% zdecydowana? Aminopunkcję w ostateczności można przełożyć, a teraz na wyniki sanco czeka się 6 dni roboczych...
 
reklama
Do góry