reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cześć Dziewczyny! Ja do sylwestra nie wchodzę na wagę, nie ma takiej opcji [emoji6]
Dzisiaj już tyle nie jem, nastawiam się na sałatki bez majonezu i owoce [emoji39][emoji39][emoji39] miłego dnia ;*
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Ja do sylwestra nie wchodzę na wagę, nie ma takiej opcji [emoji6]
Dzisiaj już tyle nie jem, nastawiam się na sałatki bez majonezu i owoce [emoji39][emoji39][emoji39] miłego dnia ;*

Ja też do Sylwestra nie wchodzę na wagę i dziś też chciałam troche tak lżej jeść ale nie wiem czy mi się to uda jak tyle ciasta w domu i już mnie kusi co by tu zjeść
 
Ja się nie przyznaje ile przytylam.....dziś u mnie już po świętach tu obchodzą tylko wigilie i Boże Narodzenie,no i nie tak hucznie jak my. Właśnie ogarnęłam chatę.
. I czas na kawę. Miłego dnia
 
Hej Mamusie [emoji8]
A ja się właśnie ważyłam i waga taka sama jak przed ciążą. Za tydzien wizyta wypadałoby cos przybrać. Tylko akurat teraz w święta nie mam zbytnio ochoty na jedzenie [emoji848][emoji6]
życzę Wam miłego dnia i chociaz odrobine relaksu [emoji3]
Ja właśnie w pozycji leżącej czekam na gości [emoji6]
A popołudniu my jedziemy w odwiedziny kolejne [emoji849]
 
Witam wszystkie Czerwcóweczki jeszcze w Święta. Podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale czasem nie mogę nadrobić wszystkich postów, tyle ich jest.
Ja również mam termin na czerwiec, a dokładnie na 30.06. To moja druga ciąża, mam już 17 miesięczną córeczkę, mam 35 lat. Za Wami już badania prenatalne, a ja czekam teraz na swoje i mocno się denerwuję, bo wiem, że wiek nie jest moim sprzymierzeńcem.
Mam nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć, a na chwilę obecną życzę spokojnej końcówki Świąt:)
 
A ja dziś miałam nocne karmienie.
Moja dwulatka obudziła mnie o 3.00, że jest głodna i brzuszek pusty. Mąż poszedł z nią do kuchni, mówił, że wcinała bułę z masłem jakby tydzień nie jadła.
Mamy nadzieję, że to jednorazowa sytuacja hehe :)
 
A ja dzis mam dosc.. niech ten dzien się kończy [emoji24] moj wyczekany obiad wlasnie sie konczy, wszyscy sobie pojedli a ja co ? Nawet nie spróbowałam i właśnie siedze w pokoju na gorze z mlodym i rycze bo na prawde nie mam dzis siły a moj syn postanowił na kazdy mozliwy sposób sprawdzac moją cierpliwość i od rana ma mnie delikatnie mowiac w nosie...wszystko na przekor i na złość...
Czuje się dzis taką beznadziejną i bezsilna matką..[emoji24][emoji24]
 
reklama
A ja dzis mam dosc.. niech ten dzien się kończy [emoji24] moj wyczekany obiad wlasnie sie konczy, wszyscy sobie pojedli a ja co ? Nawet nie spróbowałam i właśnie siedze w pokoju na gorze z mlodym i rycze bo na prawde nie mam dzis siły a moj syn postanowił na kazdy mozliwy sposób sprawdzac moją cierpliwość i od rana ma mnie delikatnie mowiac w nosie...wszystko na przekor i na złość...
Czuje się dzis taką beznadziejną i bezsilna matką..[emoji24][emoji24]

Mam to samo z córką, już nie mam do niej cierpliwości, od rana do wieczora płaczę, jęczy, marudzi, do nikogo nie chce pójść tylko do mamy na rączki. Jestem nią mega zmęczona psychicznie i fizycznie ale tłumacze sobie ze to przez wychodzące ząbki
 
Do góry