reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Melduje się po wizycie :)
Dzieciątko się tak wierciło ze nie mógł doktor wymierzyć :) po kilku próbach mamy 4,46 cm :)
Według om dzisiaj jest 10t6d a na usg mamy 11t2d
:)
W załączniku zdjęcie po dzisiejszym usg :)
Łezka poleciała :) ostatnie usg miałam 4 tygodnie temu to widziałam kropeczki z bijącym serduszkiem, a dzisiaj pierwszy raz słyszałam i do tego taki mini człowieczek :) chwale się moja największa miłością ;D
To już duzy bobas! Chwila i bedzie 2 trymestr :) super
 
reklama
Paracetamol możesz spokojnie :) Współczuję infekcji, coś więcej poza gorączką Ci dolega?


Ja póki co kupuję tylko łóżeczko dostawne, bo dziewczyny i tak długo sypialy u mnie w łóżku a do karmienia takie najwygodniejsze chyba. Potem zmienię na większe.
Wózki mam dwa upatrzone, zobaczymy jak wyjdzie.

Już się nie mogę doczekać jutra rana! Mam nadzieję, że wszystko dobrze.
No właśnie chyba mam zapalenie pęcherza bo mnie boli na końcu sikania. Ja to taka panikara bo dużo z córką przeszłam i strasznie się boję że coś się dziecku stanie ... dzięki wam dziewczyny . Co ja bym bez was zrobila
 
Melduje się po wizycie :)
Dzieciątko się tak wierciło ze nie mógł doktor wymierzyć :) po kilku próbach mamy 4,46 cm :)
Według om dzisiaj jest 10t6d a na usg mamy 11t2d
:)
W załączniku zdjęcie po dzisiejszym usg :)
Łezka poleciała :) ostatnie usg miałam 4 tygodnie temu to widziałam kropeczke z bijącym serduszkiem, a dzisiaj pierwszy raz słyszałam i do tego taki mini człowieczek :) chwale się moja największa miłością ;D
Ale piękny dzidziuś nie dziwię się że łezka poleciała . Gratulacje
 
Melduje się po wizycie :)
Dzieciątko się tak wierciło ze nie mógł doktor wymierzyć :) po kilku próbach mamy 4,46 cm :)
Według om dzisiaj jest 10t6d a na usg mamy 11t2d
:)
W załączniku zdjęcie po dzisiejszym usg :)
Łezka poleciała :) ostatnie usg miałam 4 tygodnie temu to widziałam kropeczke z bijącym serduszkiem, a dzisiaj pierwszy raz słyszałam i do tego taki mini człowieczek :) chwale się moja największa miłością ;D
Jaki duży, śliczny bobas! [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Melduje się po wizycie :)
Dzieciątko się tak wierciło ze nie mógł doktor wymierzyć :) po kilku próbach mamy 4,46 cm :)
Według om dzisiaj jest 10t6d a na usg mamy 11t2d
:)
W załączniku zdjęcie po dzisiejszym usg :)
Łezka poleciała :) ostatnie usg miałam 4 tygodnie temu to widziałam kropeczke z bijącym serduszkiem, a dzisiaj pierwszy raz słyszałam i do tego taki mini człowieczek :) chwale się moja największa miłością ;D
Cudna ta Twoja miłość :) gratuluje:)
 
Oglądam Gesslerową, a tam mają czekoladę z winem ...
Ale mi się zachciało takich cukierków czekoladek z wódką :(
Nigdy nie próbowałam, pewnie nawet nie spróbuję, ale gotowałyście kiedyś wino żeby nie miało %%%?
Jest inne w smaku?
Ja gotowalam długo ale.zawsze do grzanca więc nie wiem jak na zimno smakuje, pewnie zmienia trochę smak. Grzanca dobrze wygotowanego polecam, pycha

Dziewczyny mam gorączkę moge wziąć paracetamol ? 38,2 .... słaba jak oranzada jestem
Koniecznie weź, paracetamol jest bezpieczny jednorazowo do 1000mg czyli dwie tabletki po 500 bo takie zwykłe sprzedają. Weź sobie do tego dużą dawkę Wit C też 1000 możesz spokojnie, to pomaga przy wszelkich infekcjach

Też upatrzyłam sobie dostawne, chicco next2me
Ja upatrzylam sobie drewniane, Klupś piccolo due

Ale pospalam [emoji54] dziecko obudzilo mnie krzycząc do ucha mamooo zrob mi bułki [emoji23] no takze popudka swietna, czuje sie jakby czołg mnie przejechał [emoji52]
Ech dziecięce pobudki ;)

Naprawdę szczerze myślałam, że dzisiaj nie wytrzymam w pracy. Rozbolała mnie głowa, energia poziom -100, myślałam, że pozabijam te dzieci za pomyłki, do których w sumie mają prawo... chyba idę na zwolnienie od drugiego semestru i przestanę zgrywać bohatera [emoji53]
Ja czasem do swoich dzieci nie mam cierpliwości przez hormony a do obcych to już w ogóle sobie nie wyobrażam, podziwiam wszystkich nauczycieli

Melduje się po wizycie :)
Dzieciątko się tak wierciło ze nie mógł doktor wymierzyć :) po kilku próbach mamy 4,46 cm :)
Według om dzisiaj jest 10t6d a na usg mamy 11t2d
:)
W załączniku zdjęcie po dzisiejszym usg :)
Łezka poleciała :) ostatnie usg miałam 4 tygodnie temu to widziałam kropeczke z bijącym serduszkiem, a dzisiaj pierwszy raz słyszałam i do tego taki mini człowieczek :) chwale się moja największa miłością ;D
Cudnie, duży maluch

No właśnie chyba mam zapalenie pęcherza bo mnie boli na końcu sikania. Ja to taka panikara bo dużo z córką przeszłam i strasznie się boję że coś się dziecku stanie ... dzięki wam dziewczyny . Co ja bym bez was zrobila
Przy zapaleniu pęcherza pij jak najwięcej, jedz dużo żurawiny i pij sok zurawinowy , jeśli się nie poprawi albo będzie gorzej to podejdź do lekarza po jakieś lekarstwo
 
reklama
Melduje się po wizycie :)
Dzieciątko się tak wierciło ze nie mógł doktor wymierzyć :) po kilku próbach mamy 4,46 cm :)
Według om dzisiaj jest 10t6d a na usg mamy 11t2d
:)
W załączniku zdjęcie po dzisiejszym usg :)
Łezka poleciała :) ostatnie usg miałam 4 tygodnie temu to widziałam kropeczke z bijącym serduszkiem, a dzisiaj pierwszy raz słyszałam i do tego taki mini człowieczek :) chwale się moja największa miłością ;D
Gratulacje[emoji4]
 
Do góry