reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Piękne wiadomości :)
Gratuluje ;***

Ja dzisiaj odebrałam wyniki.
Tsh na poziomie 1.1 wiec euthyrox pomógł :)
Glukoza 85 :)
Natomiast ostatnio miałam perfekcyjne wyniki krwi a teraz hematokryt 1,013 a norma jest od 1,015 ;/
I ciężar właściwy w moczu tez obniżony. Trochę poczytałam oczywiście w internecie i możliwe ze to przewodnienie organizmu ....
Rzeczywiście pije bardzo dużo ale przyznam ze mnie to zmartwiło ... czy któraś z was miała podobnie ?

Ja mam też zły hematokryt poniżej normy, podobno to jest normalne w ciąży, więc się nie martw i nie czytaj ;)
 
reklama
A my dzis powiedzielismy o ciąży tz mamie [emoji14] mielismy czekac do swiat ale dzis byla okazja bo tz mama ma urodziny wiec taki prezent jej sprawilismy [emoji7][emoji38]
Ucieszona bardzo [emoji7]


A ja tez ciesze sie strasznie ze tak zareagowała [emoji7]
Z moja matka nie utrzymuje kontaktu a nawet jakbym utrzymywala to o ciazy bym nie powiedziała bo wiem jakie zdania bym usłyszała...
Świetnie że tak zareagowała :):) myślalam że powiecie dopiero jak tam pojedziecie
 
Ja po prenatalnych. Wszystko jest dobrze na obecną chwilę, ryzyko chorób genetycznych niskie. Termin porodu się zmienił na 28 maja, crl 6,5 cm i na 80 % będzie kolejny syn xD jestem skazana na samych chłopców :) zdjęcia mam ale głównie głowy, serca i kończyn, jedyne sensowne zaraz wam wrzucę Zobacz załącznik 917882
Super że wszystko w porządku:) każda z Nas chce takie wieści z prenatalnych :)
 
Ja po prenatalnych. Wszystko jest dobrze na obecną chwilę, ryzyko chorób genetycznych niskie. Termin porodu się zmienił na 28 maja, crl 6,5 cm i na 80 % będzie kolejny syn xD jestem skazana na samych chłopców :) zdjęcia mam ale głównie głowy, serca i kończyn, jedyne sensowne zaraz wam wrzucę Zobacz załącznik 917882
Cudo :) cieszę się, że wszystko dobrze :) no to będziesz mieć fajna "drużynę pierścienia ":)
 
reklama
Uwielbiam czytać te dobre wieści z wizyt [emoji6][emoji6][emoji6] mam nadzieję, że ja również z taką do Was wrócę w przyszły poniedziałek po badaniach prenatalnych - z załącznikiem zdjęcia mojej Pchełki [emoji854][emoji854][emoji854]

Jeeeeej, ale się objadłam! Celebrowałam z mężem 2 rocznicę ślubu sałatką grecką [emoji39][emoji39][emoji39] dostałam wczoraj oliwki prosto z Hiszpanii i znalazły wspaniałe zastosowanie [emoji39][emoji39][emoji39]
 
Do góry