reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej. Dziewczyny powiedzcie mi czy czas kiedy nie mam siły na nic I do wszystkiego muszę się zmusić kiedyś minie... Dzisiaj 10+3 w ciąży a ja dosłownie do wszystkiego się zmuszam... Cały czas mdłości już bez wymiotów... Mam zaległości i w domu i wobec starszego syna i wyrzuty sumienia... Jak wy sobie z tym radzicie??
Wspólczuję.. ja mam chwile niemocy, ale jakoś tak szybko się w sobie zbieram, może praca trzyma mnie w ryzach. Sama nie wiem czym to idzie, ale życzę Ci przypływu mocy, oby 2 trymestr był łaskawszy [emoji6]
 
reklama
Ja po prenatalnych. Wszystko jest dobrze na obecną chwilę, ryzyko chorób genetycznych niskie. Termin porodu się zmienił na 28 maja, crl 6,5 cm i na 80 % będzie kolejny syn xD jestem skazana na samych chłopców :) zdjęcia mam ale głównie głowy, serca i kończyn, jedyne sensowne zaraz wam wrzucę Zobacz załącznik 917882
Gartuluhr :) który Tc??
 
Hej. Dziewczyny powiedzcie mi czy czas kiedy nie mam siły na nic I do wszystkiego muszę się zmusić kiedyś minie... Dzisiaj 10+3 w ciąży a ja dosłownie do wszystkiego się zmuszam... Cały czas mdłości już bez wymiotów... Mam zaległości i w domu i wobec starszego syna i wyrzuty sumienia... Jak wy sobie z tym radzicie??
Ja mam niestety podobnie i dlatego mam ciągle dola. W dodatku pracuję a kiedy wracam to nie mam na nic siły. Mam nadzieję, że niedługo to minie.

Ja po prenatalnych. Wszystko jest dobrze na obecną chwilę, ryzyko chorób genetycznych niskie. Termin porodu się zmienił na 28 maja, crl 6,5 cm i na 80 % będzie kolejny syn xD jestem skazana na samych chłopców :) zdjęcia mam ale głównie głowy, serca i kończyn, jedyne sensowne zaraz wam wrzucę Zobacz załącznik 917882
Cudownie wieści i duży chłopak! ❤️

U mnie źle. Od wczoraj trochę brzuch mnie bolał, dzisiaj bardziej cały dzień Po pracy położyłam się zdrzemnąć a jak wstałam to na papierze czerwona krew :(
Jestem przerażona! Jutro rano jadę do lekarza tylko czy mi tu ktokolwiek pomoże? A prenatalne za tydzień dopiero :(
 
Ja po prenatalnych. Wszystko jest dobrze na obecną chwilę, ryzyko chorób genetycznych niskie. Termin porodu się zmienił na 28 maja, crl 6,5 cm i na 80 % będzie kolejny syn xD jestem skazana na samych chłopców :) zdjęcia mam ale głównie głowy, serca i kończyn, jedyne sensowne zaraz wam wrzucę Zobacz załącznik 917882

Super duży zuch:)) Fajnie już buc po i wiedzieć, ze maluszek ma się dobrze:). I tak trzymam kciuki za TP 1 czerwca, to będzie super dzień dziecka:)
 
reklama
Ja mam niestety podobnie i dlatego mam ciągle dola. W dodatku pracuję a kiedy wracam to nie mam na nic siły. Mam nadzieję, że niedługo to minie.


Cudownie wieści i duży chłopak! ❤️

U mnie źle. Od wczoraj trochę brzuch mnie bolał, dzisiaj bardziej cały dzień Po pracy położyłam się zdrzemnąć a jak wstałam to na papierze czerwona krew :(
Jestem przerażona! Jutro rano jadę do lekarza tylko czy mi tu ktokolwiek pomoże? A prenatalne za tydzień dopiero :(
A wizyta prywatna ??
 
Do góry