reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Piękne wiadomości :)
Gratuluje ;***

Ja dzisiaj odebrałam wyniki.
Tsh na poziomie 1.1 wiec euthyrox pomógł :)
Glukoza 85 :)
Natomiast ostatnio miałam perfekcyjne wyniki krwi a teraz hematokryt 1,013 a norma jest od 1,015 ;/
I ciężar właściwy w moczu tez obniżony. Trochę poczytałam oczywiście w internecie i możliwe ze to przewodnienie organizmu ....
Rzeczywiście pije bardzo dużo ale przyznam ze mnie to zmartwiło ... czy któraś z was miała podobnie ?

Ty nawet o tym nie myśl, nie analizuj sama wynikow bo to największy błąd. Będziesz się niepotrzebnie nakręcać:/
 
reklama
Ja mam niestety podobnie i dlatego mam ciągle dola. W dodatku pracuję a kiedy wracam to nie mam na nic siły. Mam nadzieję, że niedługo to minie.


Cudownie wieści i duży chłopak! ❤️

U mnie źle. Od wczoraj trochę brzuch mnie bolał, dzisiaj bardziej cały dzień Po pracy położyłam się zdrzemnąć a jak wstałam to na papierze czerwona krew :(
Jestem przerażona! Jutro rano jadę do lekarza tylko czy mi tu ktokolwiek pomoże? A prenatalne za tydzień dopiero :(
Daj znać od razu jutro rano
Dużo było krwi?
 
Ja mam niestety podobnie i dlatego mam ciągle dola. W dodatku pracuję a kiedy wracam to nie mam na nic siły. Mam nadzieję, że niedługo to minie.


Cudownie wieści i duży chłopak! [emoji3590]

U mnie źle. Od wczoraj trochę brzuch mnie bolał, dzisiaj bardziej cały dzień Po pracy położyłam się zdrzemnąć a jak wstałam to na papierze czerwona krew :(
Jestem przerażona! Jutro rano jadę do lekarza tylko czy mi tu ktokolwiek pomoże? A prenatalne za tydzień dopiero :(
Wierzę, że nic takiego się nie dzieje i jutro lekarz Ci pomoże - tzn.uspokoi Cię dobrymi wiadomościami. Leż, odpoczywaj i staraj się nie zamartwiać [emoji8]
 
Dziewczyny a tak z innej beczki ;)
Zbliżają się święta :) macie już pomysły na prezenty dla najbliższych ?:)
Jeszcze nie myślałam nad tym szczerze mówiąc [emoji6] zawsze jest tak, że albo coś samo wpadnie mi w ręce, albo biegam jak szalona tydzień przed świętami i szukam ratunku po witrynach sklepowych [emoji39]
 
@Agatki super że badania wyszły dobrze, no i gratuluje kolejnego synka.

Co do osłabienia, to ja mam dzisian bardzo ciężkie popołudnie. Ogólnie caly dzien czulam sie dobrze, a jak wróciłam do domu to mnie rozlozylo. Normalnie nie mam na nic sily. Musiałam sie nawet chwilke zdrzemnąć. Dobrze że dzieci wtedy wieczorynke oglądały. Teraz tez ledwo siedze. Ale zaraz zjem cos bo jak zwykle umieram z glodu, ide sie kąpać i zmykam do łóżka.

A tak w ogole to odebralam dzisiaj wyniki tsh i masakra. Pomimo, że zwiekszylam sobie dawkę jak tylko dowiedzialam sie o ciazy to wyniki mam bardzo zle bo 6.327. Zastanawiam sie czy ti moje oslabienie nie jest tym spowodowane. Dobrze że jutro mam wizyte u endokrynologa.

I na dodatek u nas pada śnieg. Nie cierpię zimy. Dla mnie moglaby byc tylko na święta i Nowy rok. Może byc mróz tylko zeby nie bylo slisko na drodze, bo nie cierpię wtedy autem jeździć a do tego stres wiekszy.
 
A wizyta prywatna ??
Jeśli mnie tu odeślą z niczym to spróbuję się gdzieś dostać.

Daj znać od razu jutro rano
Dużo było krwi?
Nie dużo, jasnoczerwona. Wzięłam nospę.

Wierzę, że nic takiego się nie dzieje i jutro lekarz Ci pomoże - tzn.uspokoi Cię dobrymi wiadomościami. Leż, odpoczywaj i staraj się nie zamartwiać [emoji8]
Oby! Zamartwiać się niestety będę.
 
Ja po prenatalnych. Wszystko jest dobrze na obecną chwilę, ryzyko chorób genetycznych niskie. Termin porodu się zmienił na 28 maja, crl 6,5 cm i na 80 % będzie kolejny syn xD jestem skazana na samych chłopców :) zdjęcia mam ale głównie głowy, serca i kończyn, jedyne sensowne zaraz wam wrzucę Zobacz załącznik 917882
Super [emoji7] [emoji7] [emoji7] bardzo dobre wiadomości [emoji173] [emoji173]
 
reklama
@Agatki super wieści i faktycznie na chłopca wygląda bo wyrostek do góry i jeszcze z taką jakby kuleczka na końcu a do tego czaszka kanciasta co też na chłopca wskazuje, no ale w końcu królowa jest tylko jedna :)

@Nat Bluebell odpoczywaj, weź do tej no spy jeszcze magnez jak masz, wszystko będzie dobrze , myślę że po prostu stres w pracy i z powodu finansów a do tego intensywne dni w pracy i stąd taka sytuacja, relaks, odpoczynek i będzie w porządku, daj znać jutro co i jak

Co do prezentów to u nas głównie dla dzieci a one piszą listy od miesiąca więc wiemy co i komu, rozdzielamy ciociom i wujkom, bo u nas tak nauczyliśmy, że każdy pyta co, albo daje kasę i my kupujemy pod choinkę, i to samo z dziećmi znajomych, mówią co a my kupujemy konkrety i już, zwykle zamawiam przez internet ;)

A tak w ogóle to jak u Was to wygląda w kwestii dzieci, tzn na Mikołajki dostają czy pod choinkę ?
U nas Mikołaj "zostawia przez pomyłkę" u znajomych na Mikołajki no i przynosi też coś do przedszkola i szkoły, ale najwięcej zwykle znajduje się pod choinką , Mikołaj zostawia tam prezenty w nocy po wigilii i w pierwszy dzień świąt jest prezentowe szaleństwo :p
 
Do góry