reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny co pijecie oprócz wody i kawy?
Ja pije głównie herbaty owocowe, miętę, melise, soki owocowe, cappuccino, rozne napoje gazowane
Mnie dziś nastraszyly dwie koleżanki żeby nie pić dużo herbaty czarnej :/ jak mi kawa nie wchodzi to ja tylko pije wodę i herbate
Czarna herbata ma dzialanie podobne do kawy bo zawiera teine, dlatego nie powinno sie zbyt duzo pić.
 
reklama
Mnie dziś nastraszyly dwie koleżanki żeby nie pić dużo herbaty czarnej :/ jak mi kawa nie wchodzi to ja tylko pije wodę i herbate
To fakt, nie powinno się pić za dużo czarnej herbaty tak samo jak i kawy, gdyz obie zawierają kofeinę. A ona w nadmiarze nie będzie dobra dla dziecka
Ja piję pokrzywe
 
Ja pije głównie herbaty owocowe, miętę, melise, soki owocowe, cappuccino, rozne napoje gazowaneCzarna herbata ma dzialanie podobne do kawy bo zawiera teine, dlatego nie powinno sie zbyt duzo pić.
Kurczę w 1 ciazy piłam dużo....No nic jutro kupię inke, rumianek i.jakieś owocowe herbaty bo muszę coś w pracy pic
 
Moze zna takie przypadki jak ja gdzie plec potwierdzona przez kilkanascie badan usg okazala sie inna po porodzie [emoji23] Nifty juz nie jest dostepne w pl. Teraz jest Sanco, nie jest to chyba dokladnie to samo co nifty.Mi tez nikt nigdy nie pomagał, mieszkalam co prawda z matka i siostra na początku ale to przeciez moje dziecko i sama musialam sobie radzic, tym bardziej jak "tatus" umyl rączki [emoji6]
Jak to nie ma Nifty ??? 1,5roku temu robiłam. Weź mnie nie stresuj. Skąd masz takie info?
 
Kurczę w 1 ciazy piłam dużo....No nic jutro kupię inke, rumianek i.jakieś owocowe herbaty bo muszę coś w pracy pic
Dopóki mi wchodziło to piłam rumianek, pokrzywe, czystek. Ale przy mdłosciach jedyne co mi przechodzi przez gardło oprócz wody to herbata cytrusowa (z lidla, w składzie cytrusy, rooiboss, bez czarnej herbaty i hibiskusa) i zwykła czarna. Żeby nie przesadzić z ilością teiny robię bardzo słabą herbatę, dosłownie po kilku sekundach wyciagam torebkę, tak żeby tylko woda się zabarwiła ;-) Kubki smakowe dały się oszukać ;-)
Ale jak tylko mdłości miną to wracam do pokrzywy 1-2razy dziennie (pięknie mi wplywala na hemoglobine), rumianku itp
 
Dopóki mi wchodziło to piłam rumianek, pokrzywe, czystek. Ale przy mdłosciach jedyne co mi przechodzi przez gardło oprócz wody to herbata cytrusowa (z lidla, w składzie cytrusy, rooiboss, bez czarnej herbaty i hibiskusa) i zwykła czarna. Żeby nie przesadzić z ilością teiny robię bardzo słabą herbatę, dosłownie po kilku sekundach wyciagam torebkę, tak żeby tylko woda się zabarwiła ;-) Kubki smakowe dały się oszukać ;-)
Ale jak tylko mdłości miną to wracam do pokrzywy 1-2razy dziennie (pięknie mi wplywala na hemoglobine), rumianku itp
Ok dzięki :))
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę... na początku ciąży jaka powinna być temperatura ciała ? Mierzona pod pachą ?
 
Do góry