reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Czyli nie będę w wątku zamkniętym, bo prawie nic nie pisze. Czytam wszystko,ale nie pisze, bo nie mam co nic mi nie dolega, czuje się dobrze, następna wizytę mam 22.11, nie mam dzieci, siedzę w domu na Zwoleniu więc nie mam o czym pisać.. :/
Gdzie napisalam ze to juz robimy zamkniety? Nie masz zamiaru pozniej tez pisac? Bo przeciez kilka razy pisalam ze dopiero pozniej i za zgoda innych.
Mam nadzieje ze juz jasno i klarownie odpisalam.
 
Tak, rano tylko mdłości a od południa ciągle jestem głodna! W dodatku już godzinę po posiłku znowu w brzuchu burczy :p boję się że przytyję za bardzo.
ja tez sie tego boje:p siedze w pracy zjadlam juz trzy bulki i dalej jestem glodna no kurcze ciagle burczy! juz banana zjadlam , jablko, grejfruta....ide zaraz do sklepu,dobrze ze blisko
 
Hej dziewczyny jestem tu od początku z wami ale nie odzywałam się jeszcze strasznie się boje o ciaze. Mam już pierwsza córkę ma 4 lata druga ciąża Poronina w lipcu 10 tydzień przestało bić serce żadnych objawów nie miałam. A teraz 8 tydzień serduszko bije od 5.4 dni raz już wylądowałam w szpitalu z mocnym krwawieniem [emoji21] ciągle plamie ale wczoraj się okazało że mam polipa. Jestem od wczoraj na L4 bo chodziłam do pracy bo kończyła mi się umowa niestety nie przedłużyli jej ... Także od dziś leniuchuje choć ciężko bo niedobrze mi ciągle a córka chora i chcę się bawić . Wczoraj na wizycie bąbelek miał 1.7 cm serduszko boli termin na 20 czerwca ale ze względu na cesarkę 6 czerwca córka jest z 1 czerwca ;) mam nadzieję że zostanę z wami do końca
Witaj serdecznie :-)
 
Hej dziewczyny jestem tu od początku z wami ale nie odzywałam się jeszcze strasznie się boje o ciaze. Mam już pierwsza córkę ma 4 lata druga ciąża Poronina w lipcu 10 tydzień przestało bić serce żadnych objawów nie miałam. A teraz 8 tydzień serduszko bije od 5.4 dni raz już wylądowałam w szpitalu z mocnym krwawieniem [emoji21] ciągle plamie ale wczoraj się okazało że mam polipa. Jestem od wczoraj na L4 bo chodziłam do pracy bo kończyła mi się umowa niestety nie przedłużyli jej ... Także od dziś leniuchuje choć ciężko bo niedobrze mi ciągle a córka chora i chcę się bawić . Wczoraj na wizycie bąbelek miał 1.7 cm serduszko boli termin na 20 czerwca ale ze względu na cesarkę 6 czerwca córka jest z 1 czerwca ;) mam nadzieję że zostanę z wami do końca
Witaj. Większość z nas żyje tutaj z obawami. Piszemy razem żeby się wspierać.
Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją fasolkę oraz za pozostałe [emoji4]
 
reklama
Do góry