reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny ile u Was na plusie? Bo u mnie już 1 kg a czuje się jakby było z 10. Czy są tu mamy które mają już dzieci i które potrzebują noszenia na rękach? Mam już 17 miesięczną córeczkę, która jeszcze aż tak dobrze nie chodzi i czasem rzeczywiście ją dużo noszę i do tego po schodach. Strasznie się stresuję bo leciutka już nie jest, prawie 11 kg i czuję takie kłócie w dole brzucha jak ją dzwigne
 
reklama
Qrcze mam podobnie jak Ty . Tez plamienie a dzis troszke wiecej krwi . Bardzo psychicznie jestem wykonczona . Tylko nie wiem czy moja aplikacja cos zle liczy bo ja mam termin na 23 a jestem w 6 tyg . A Ty piszesz ze w 8 . I jeszcze mam pytanie bo termin porodu mamy podobny i moj dzidzia w niedziele mial 4 mm a pecherzyk ciazowy 1.7 cm . A u Ciebie dzidzius juz ma 1.7 cm ? Czy powinnam sie martwic bo rozbieznosc jest bardzo duza
Mam dokładnie 7.4 ale liczy się już 8
 
Qrcze mam podobnie jak Ty . Tez plamienie a dzis troszke wiecej krwi . Bardzo psychicznie jestem wykonczona . Tylko nie wiem czy moja aplikacja cos zle liczy bo ja mam termin na 23 a jestem w 6 tyg . A Ty piszesz ze w 8 . I jeszcze mam pytanie bo termin porodu mamy podobny i moj dzidzia w niedziele mial 4 mm a pecherzyk ciazowy 1.7 cm . A u Ciebie dzidzius juz ma 1.7 cm ? Czy powinnam sie martwic bo rozbieznosc jest bardzo duza
A kiedy miałaś okres ostatni?
 
Dziewczyny ile u Was na plusie? Bo u mnie już 1 kg a czuje się jakby było z 10. Czy są tu mamy które mają już dzieci i które potrzebują noszenia na rękach? Mam już 17 miesięczną córeczkę, która jeszcze aż tak dobrze nie chodzi i czasem rzeczywiście ją dużo noszę i do tego po schodach. Strasznie się stresuję bo leciutka już nie jest, prawie 11 kg i czuję takie kłócie w dole brzucha jak ją dzwigne
Ja juz mam duze dzieci ale jak bylam z 3 synem wciazy to 2 syn mial 3 miesiace i ciagle go nosiłam az do 9 miesiaca kiedy to on mial ok 10 kg . Dziwnie czasem ludzie na mnie patrzyli ale wyjscia nie mialam bo syn nie chodzil jeszcze . Ciąża donoszona i bez zadnych komplikacji . A teraz jak nic nie dzwigam i leze to ciagle plamie . Wiec nie ma reguły
 
Dziewczyny ile u Was na plusie? Bo u mnie już 1 kg a czuje się jakby było z 10. Czy są tu mamy które mają już dzieci i które potrzebują noszenia na rękach? Mam już 17 miesięczną córeczkę, która jeszcze aż tak dobrze nie chodzi i czasem rzeczywiście ją dużo noszę i do tego po schodach. Strasznie się stresuję bo leciutka już nie jest, prawie 11 kg i czuję takie kłócie w dole brzucha jak ją dzwigne
Ja takie klucia mam od kilku dni ciagle, jak podnosze mlodego to tez, ale moj juz większy ale jest takim przytulakiem ze czesto sie zdarza ze koniecznie chce na ręce a wazy 20kg..
Co do wagi to nie mam pojecia bo nie mam w domu [emoji6] wazylam sie ostatnio troche ponad 2tygodnie temu i bylo 65, zobacze w przyszla środę czy cos sie zmienilo [emoji57]
 
reklama
Dziewczyny ile u Was na plusie? Bo u mnie już 1 kg a czuje się jakby było z 10. Czy są tu mamy które mają już dzieci i które potrzebują noszenia na rękach? Mam już 17 miesięczną córeczkę, która jeszcze aż tak dobrze nie chodzi i czasem rzeczywiście ją dużo noszę i do tego po schodach. Strasznie się stresuję bo leciutka już nie jest, prawie 11 kg i czuję takie kłócie w dole brzucha jak ją dzwigne
U mnie około 0,7 kg na plus. Co do noszenia to ja noszę rocznego synka bardzo często, waży ponad 11 kilo więc nie mało :)
 
Do góry