reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
A co się dzieje? Ja nie mam ciężkiej pracy, a też już bym najchętniej na L4 poszła :/

Jak i ja...
Na razie chyba poproszę o tydzień czy dwa, bo pewnie zatesknie za wychodzeniem do ludzi...

Cukier na szczęście dziś 88! :)

Kochana, też często łapię doła,czasem krótką chwilę po euforii i wrażeniu "dobrego dnia".. pracowstrętu jeszcze nie mam ale zaczynam się poważnie zastanawiać czy jest sens tak gnać i pracować prawie do końca (pracuję w 2 szkołach na ponad 2 etaty...).

Praca lekka, przy kompie ale męczy mnie to, że cały dzień tu siedzę i jak wracam to już wieczór, zero życia. Ani na spacer wyjść, ani nic fajnego nie ma czasu zrobić. Po urlopie oczywiście mnie ten dół złapał :p
 
Pozazdrościć takiego spokoju w pierwszej ciąży. Każda kolejna juz bedzie inna...bo nie ma się czasu tyle dla siebie i na odpoczynek. Celebrujcie ten czas [emoji4]
Na samym poczatku mialam troche zawirowania i stresów no ale odpukac narazie jest ok. Jedynie co to meczy mnie od wczoraj ból kości ogonowej czy ktoś tak ma?
 
Na samym poczatku mialam troche zawirowania i stresów no ale odpukac narazie jest ok. Jedynie co to meczy mnie od wczoraj ból kości ogonowej czy ktoś tak ma?
Chyba to normalny objaw. W pierwszej ciąży tez mialam podobne. Pamietam jak mnie bardzo bolały żebra jak się rozciagału zeby pomieścić brzuszek A jestem dość drobnej figury . A już w drugiej tego tak nie czułam . Myślę ze wszystko się rozciąga i stąd te różne bóle kosci i stawów.
 
reklama
Do góry