reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja w ogóle nie mam pomysłu na imię dla chłopczyka. O jakich myślałaś? Ja dla dziewczynki Klara [emoji4]
Dla chlopca jest wiecej pomyslow [emoji6] mi najbardziej podoba sie Albert a tz Michał ale Albert tez mu sie spodobal wiec w razie czego bede go namawiac [emoji23]
Z meskich podoba mi sie jeszcze Eryk, Norbert, Dariusz, Dawid, Jacek, Marek, Hubert[emoji57]
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z paznokci więc trochę mi się nastrój poprawił. Teraz leżę przed tv i oglądam program o ciąży i porodach na ipli , oczywiście już oglądałam cały sezon po narodzinach młodszej córki ale teraz znowu mnie naszło, uwielbiam to[emoji7]
 
Temat imion widzę :D u nas będzie problem jeśli będzie drugi syn ponieważ kompletnie nie mam koncepcji na imię, podoba mi się Aleksander ale mąż się nie zgadza, on chce Bruno, z tym że mi się nie podoba :/ dla dziewczynki chyba bym wybrała Malwina, mąż obiekcji nie ma :p
 
no co Ty za co mamy sie wqrzac:p przeciez to normalny tmat :D u mnie mąż przekonany, że będzie dziewczynka chce imie Berenika! tragedia jak dla mnie. a mi sie podoba Jowita i Miłosz
Ja mam syna Miłosza i córkę Martę. Teraz jak będzie dziewczynka to bedzie albo Matylda albo Luiza a jak chłopczyk to nie wiem. Kiedys pogobalo mi sie Igor i Gabriel ale juz nie jestem przekonana.
 
Mi się podoba dla chłopaka Ignacy, ale z drugiej strony troszkę przestarzałe i chylilabym się ku takim "uniwersalnym" np. Łukasz, Mateusz [emoji14]
 
reklama
Ja mam syna Miłosza i córkę Martę. Teraz jak będzie dziewczynka to bedzie albo Matylda albo Luiza a jak chłopczyk to nie wiem. Kiedys pogobalo mi sie Igor i Gabriel ale juz nie jestem przekonana.
Piękne imiona...mam siostrę Martę. A Miłosz to wg mnie jedno z najpiekniejszych imion, ale bardzo nam nie pasuje do nazwiska, dlatego mój syn jest Ignacy ;-)
Ja też powoli myślę o imionach. Ale nie mam jeszcze faworytów, mąż jeszcze nie zainteresował się tematem...więc dyskusje na razie przed nami ;-)
 
Do góry