reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Liczne nabłonki płaskie w ciąży są norma, ja teraz dostałam wyniki z moczu i też bakterie mam i leukocyty :) nie przejmuje się bo w poprzedniej ciąży miałam tak non stop :)

W ogóle w szoku jestem pierwszy raz mam idealne wyniki krwi, cała morfologia idealna, tsh 0.8 jak nigdy i glukoza 83 :D cudownie hihi
Dzięki ;* brałaś antybiotyk na te laukocyty (mam je tylko w osadzie) i bakterie?

Super wyniki, cieszę sie, że wszystko jest ok. :)
 
reklama
Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj mam mega ochotę na frytki. I chyba zrobie sobie z piekarnika. Az pęknę.
Ja dziś po wizycie poszłam na wielką zapiekankę :-D Była mniam...ale już chwilę po zjedzeniu miałam mdłości. Teraz znowu mi źle i niedobrze i nawet nie mam ochoty wchodzić do kuchni :-\
 
Ja dziś po wizycie poszłam na wielką zapiekankę :-D Była mniam...ale już chwilę po zjedzeniu miałam mdłości. Teraz znowu mi źle i niedobrze i nawet nie mam ochoty wchodzić do kuchni :-\
Ooo zjadłabym taka zapiekankę nawet taka zwykła z pieczarkami i serkiem mmmm[emoji1]
 
Ja dziś po wizycie poszłam na wielką zapiekankę :-D Była mniam...ale już chwilę po zjedzeniu miałam mdłości. Teraz znowu mi źle i niedobrze i nawet nie mam ochoty wchodzić do kuchni :-\
Kurde czytam o zapiekance i normalnie slina mi cieknie. Dzisiaj mam dzien zjadlabym wszystko.
 
Dziewczyny ja wczoraj z tz gadalam na temat imion i chyba jakiejs wielkiej wojny nie bedzie [emoji1] co prawda to ktore dla dziewczynki mi podoba sie najbardziej, to jemu zupełnie nie pasuje (Daria) ale drugie juz mu sie spodobało czyli Dagmara a mi wpadlo do glowy jeszcze Honorata [emoji7] nawet z meskich pierwsze ktore mi podalam rowniez mu sie spodobalo [emoji7]
Wybaczcie ze ja juz tak w przód wybiegam myslami do imion ale dla mnie to taka nowosc wybierac wspólnie imiona ktore sie nam podobają [emoji7]
Pierwsza ciaze przezywalam sama wiec nie mialam takich "atrakcji" [emoji1]
 
Dziewczyny ja wczoraj z tz gadalam na temat imion i chyba jakiejs wielkiej wojny nie bedzie [emoji1] co prawda to ktore dla dziewczynki mi podoba sie najbardziej, to jemu zupełnie nie pasuje (Daria) ale drugie juz mu sie spodobało czyli Dagmara a mi wpadlo do glowy jeszcze Honorata [emoji7] nawet z meskich pierwsze ktore mi podalam rowniez mu sie spodobalo [emoji7]
Wybaczcie ze ja juz tak w przód wybiegam myslami do imion ale dla mnie to taka nowosc wybierac wspólnie imiona ktore sie nam podobają [emoji7]
Pierwsza ciaze przezywalam sama wiec nie mialam takich "atrakcji" [emoji1]
Ja w ogóle nie mam pomysłu na imię dla chłopczyka. O jakich myślałaś? Ja dla dziewczynki Klara [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny ja wczoraj z tz gadalam na temat imion i chyba jakiejs wielkiej wojny nie bedzie [emoji1] co prawda to ktore dla dziewczynki mi podoba sie najbardziej, to jemu zupełnie nie pasuje (Daria) ale drugie juz mu sie spodobało czyli Dagmara a mi wpadlo do glowy jeszcze Honorata [emoji7] nawet z meskich pierwsze ktore mi podalam rowniez mu sie spodobalo [emoji7]
Wybaczcie ze ja juz tak w przód wybiegam myslami do imion ale dla mnie to taka nowosc wybierac wspólnie imiona ktore sie nam podobają [emoji7]
Pierwsza ciaze przezywalam sama wiec nie mialam takich "atrakcji" [emoji1]
no co Ty za co mamy sie wqrzac:p przeciez to normalny tmat :D u mnie mąż przekonany, że będzie dziewczynka chce imie Berenika! tragedia jak dla mnie. a mi sie podoba Jowita i Miłosz
 
Do góry