reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Też mam taką nadzieję...

Dziewczyny, mam dość liczne nabłonki płaskie i bakterie w moczu [emoji24] i leukocyty 12 [emoji24]
Jakieś zapalenie się przypałętało... a zero objawów. Czy któraś z Was bierze antybiotyk?
Nie stresuj sie. Mi od dobrych 10 kat wychodzi cos wiecznie w moczu a zdrowa jestem. Teraz np bialko. A lekarz nawet slowa nie powiedzial, mowil, ze jest ok. Olej ten swoj mocz cieplym moczem ;)
 
Nie stresuj sie. Mi od dobrych 10 kat wychodzi cos wiecznie w moczu a zdrowa jestem. Teraz np bialko. A lekarz nawet slowa nie powiedzial, mowil, ze jest ok. Olej ten swoj mocz cieplym moczem ;)
Haha, dzięki za podniesienie na duchu.. [emoji6]
mi się już na płacz zbiera, tak się przejmuję, że to zagrozi w jakiś sposób Maleństwu.. domyślam się, że panikuję i kobiety w ciąży mają niekiedy poważniejsze problemy, ale po prostu w ogóle się nie spodziewałam tych laukocytów i bakterii [emoji20]
 
Haha, dzięki za podniesienie na duchu.. [emoji6]
mi się już na płacz zbiera, tak się przejmuję, że to zagrozi w jakiś sposób Maleństwu.. domyślam się, że panikuję i kobiety w ciąży mają niekiedy poważniejsze problemy, ale po prostu w ogóle się nie spodziewałam tych laukocytów i bakterii [emoji20]
Nic sie nie martw. Jesli masz jakas infekcje to sie ja wyleczy i tyle. Sa leki odpowiednie dla kobiet w ciazy. A w ciazy infekcje zdarzaja sie bardzo czesto wiec nie masz sie czym przejmowac. :)
Jesli to Cie pocieszy, to miewalam juz nawet drozdze w moczu. Caleee zoo normalnie. I zyje ;)
 
Haha, dzięki za podniesienie na duchu.. [emoji6]
mi się już na płacz zbiera, tak się przejmuję, że to zagrozi w jakiś sposób Maleństwu.. domyślam się, że panikuję i kobiety w ciąży mają niekiedy poważniejsze problemy, ale po prostu w ogóle się nie spodziewałam tych laukocytów i bakterii [emoji20]
Nie denerwuj się tak, mi w moczu wyszły jakieś ciałka ketonowe, też już panikowałam a okazało się, że po prostu za mało pije
 
Nic sie nie martw. Jesli masz jakas infekcje to sie ja wyleczy i tyle. Sa leki odpowiednie dla kobiet w ciazy. A w ciazy infekcje zdarzaja sie bardzo czesto wiec nie masz sie czym przejmowac. :)
Jesli to Cie pocieszy, to miewalam juz nawet drozdze w moczu. Caleee zoo normalnie. I zyje ;)
Dzięki, trochę mi lepiej [emoji8] kupię sobie dzisiaj sok z żurawiny i może trochę powalczę z tymi bakteriami na własną rękę [emoji39] a w poniedziałek zadzwonię do swojego ginekologa i zapytam czy przepisze antybiotyk, czy mam wyluzować [emoji39]
 
reklama
Dzięki, trochę mi lepiej [emoji8] kupię sobie dzisiaj sok z żurawiny i może trochę powalczę z tymi bakteriami na własną rękę [emoji39] a w poniedziałek zadzwonię do swojego ginekologa i zapytam czy przepisze antybiotyk, czy mam wyluzować [emoji39]
Liczne nabłonki płaskie w ciąży są norma, ja teraz dostałam wyniki z moczu i też bakterie mam i leukocyty :) nie przejmuje się bo w poprzedniej ciąży miałam tak non stop :)

W ogóle w szoku jestem pierwszy raz mam idealne wyniki krwi, cała morfologia idealna, tsh 0.8 jak nigdy i glukoza 83 :D cudownie hihi
 
Do góry