reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja mam jakieś spaczenie co do imion skrajnie popularnych, typu Antek, Franek, Amelka, Zuzia, Helenka itp... owszem, są ładne ale co drugie dziecko w szkole nosi teraz to imię..

Dla dziewczynek podoba mi się dużo imion - Iga, Inga, Blanka, Emilia, Pola, Mila... i wiele innych.
Z chłopcami mam problem, ale chyba dla mnie najładniejsze to Oskar, może Albert, Ernest, Stefan, Maurycy?:p różne imiona mi chodzą po głowie [emoji39]
 
Ja mam jakieś spaczenie co do imion skrajnie popularnych, typu Antek, Franek, Amelka, Zuzia, Helenka itp... owszem, są ładne ale co drugie dziecko w szkole nosi teraz to imię..

Dla dziewczynek podoba mi się dużo imion - Iga, Inga, Blanka, Emilia, Pola, Mila... i wiele innych.
Z chłopcami mam problem, ale chyba dla mnie najładniejsze to Oskar, może Albert, Ernest, Stefan, Maurycy?:p różne imiona mi chodzą po głowie [emoji39]
Albert jest swietne [emoji14] moj nr 1 na liscie najlepszych [emoji14]
 
Ja mam jakieś spaczenie co do imion skrajnie popularnych, typu Antek, Franek, Amelka, Zuzia, Helenka itp... owszem, są ładne ale co drugie dziecko w szkole nosi teraz to imię..

Dla dziewczynek podoba mi się dużo imion - Iga, Inga, Blanka, Emilia, Pola, Mila... i wiele innych.
Z chłopcami mam problem, ale chyba dla mnie najładniejsze to Oskar, może Albert, Ernest, Stefan, Maurycy?:p różne imiona mi chodzą po głowie [emoji39]
Podoba mi się Helenka i Franek...od zawsze myślałam o Helenie...ale tak jak piszesz: za bardzo popularne i jednak trochę mi to przeszkadza.
 
Odebrałam wyniki badań online.. cukier 102.. myślicie, że na podstawie tego będę musiała powtarzać badania? [emoji53]

No i cytomegalia IgG 492 [emoji33] czyli przechodziłam kiedyś tą chorobę.. na szczescie igM ujemne..

W ogóle wszystko takie w dolnych granicach normy, ale to chyba (?) w ciąży normalne.

Pewnie z cukrem będziesz musiała zrobić krzywa lub jeszcze raz powtarzać:/
 
My tez już z mężem powoli myślimy nad imionami. W pierwszej ciąży nie miałam nic do gadania, mąż już od dawna miał typ dla chłopca i synek został Julkiem:) zreszta jak teraz tak na niego patrzę to bardzo mu pasuje:)
Co do chłopca w tej ciąży to może Filip, Wojtek lub tak jak ma mój mąż, Mariusz. Z dziewczynkami więcej problemu chociaż Natalia to naprawdę piękne imię , i kiedyś właśnie tak chciałam nazwać córkę, teraz jeszcze myśle o Kalinie albo zeby już było rodem z Króla Juliana w domu- Jagódka;))
 
Oo ja mam zestaw imion które wspólnie wybralismy: Aleksander, Maksymilian z tymi mąż się zgadza. Mnie się podoba jeszcze: Bruno, Kajetan, Henryk,.
Dziewczynek nie mam bo liczę na chłopca, to bedzie wyzwanie. :errr:
 
reklama
Do góry