reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja się właśnie jakoś się nie denerwuje, tylko właśnie to czekanie. Nie dość że nie czuję tej ciąży, nie mam instynktu to jeszcze mam mnóstwo energii. Najbardziej chciałabym się dowiedzieć czy wszystko ok i czy mogę być normalnie aktywna w sensie biegania i ćwiczeń, pewnie sobie kupię płytę Edyty Litwiniuk I Anki Lewandowskiej ale polecam wam też zajrzeć do ćwiczeń Kasi Kępki.
Dla mnie ta ciąża to będzie mordęga niestety bo jestem po operacji kręgosłupa no i jak pisałam wcześniej mogę przytyć do8 kg a lekarz mówi nawet o 6. Więc dla mnie nie ma obzarstwa ani lenistwa, z jedzeniem pewnie sobie nie poradzę więc czeka mnie porada u dietetyka. Także no cóż piękny stan błogosławiony ale dla zdrowych ;)

Ojjj to wyzwanie, ale jakie opłacalne już po ciąży:) ja w pierwszej przytyłam 16 kg:/ i tylko przez ostatnie 3 msc ok 8 kg. To było straszne. Trzymałam diety bo miałam cukrzyce ciążowa. Ale i tak 16 kg przyszło. I niestety wcale tak szybko nie zeszło. Gdzieś ok 7 msc po porodzie w końcu byłam zadowolona z wagi:))
Także w tej ciąży tez zamierzam już od teraz trzymać się diety cukrzycowej i mam nadzieje, ze tragedii nie bedzie
 
reklama
Też miałam cukrzycę ciążową dlatego będę ostrożna tylko teraz póki co owoce i jogurty to jedyne co mi smakuje, reszty nie mogę tknąć od kilku dni :p

Rany, do stresu z samochodem jeszcze doszedł stres w pracy :( zły dzień. Chcę żeby już była sobota.
 
Też miałam cukrzycę ciążową dlatego będę ostrożna tylko teraz póki co owoce i jogurty to jedyne co mi smakuje, reszty nie mogę tknąć od kilku dni [emoji14]

Rany, do stresu z samochodem jeszcze doszedł stres w pracy :( zły dzień. Chcę żeby już była sobota.
Możemy sobie przybić piątkę...
Auto u mechanika, w pracy masakra. Też marzę o sobocie [emoji37]
 
I weź tu się nie stresuj :/ w dodatku w przyszłym tygodniu będę musiała powiedzieć chyba w pracy o ciąży i kolejny stres gotowy.
Ja po sobotniej wizycie zdecyduję czy już czy jeszcze poczekać. U mnie wie kadrowa, tak po znajomości i... Skomentowała, że kierownik się "załamie"[emoji37]
Też nie wiem jak to ugryźć, ale najpierw badanie, potem pomyśle...
 
A zamierzasz iść na zwolnienie czy pracujesz jak długo się da?
Zastanawiam się czy iść po tej wizycie poniedziałkowej czy dopiero po usg..
Planowałam pracować tak do lutego... Chociaż i tak obawiam się ciągłych przeziebien ze wzgledu na temperatury. Z drugiej strony patrząc na to, co tu sie teraz dzieje, to sama nie wiem czy warto się męczyć.
 
Witam Waszystkie Mamusie
Mam 34 lata i dwoje wspaniałych dzieci. Chcielismy z mezem 3 wiec zaczely sie starania poszlo niezle ale... na 1 wizycie 5tc moja gin powiedziala ze widzi 2 pecherzyki jeden natomiast mniejszy od drugiego (wartosci z wrazenia nie zapamietalam).Ciazy bliźniaczej w rodzinie nie bylo no ale. .. Gin powiedziala ze ten mniejszy pecherzyk moze sie wchlonac ze tak podobno jest w 90%przypadkach ale ja jestem tak ogromnie wystraszona i roztargniona ze nie potrafie normalnie funkcjonowac ppprostu boje sie okrutnie ze nie dam rady
 
reklama
Witam Waszystkie Mamusie
Mam 34 lata i dwoje wspaniałych dzieci. Chcielismy z mezem 3 wiec zaczely sie starania poszlo niezle ale... na 1 wizycie 5tc moja gin powiedziala ze widzi 2 pecherzyki jeden natomiast mniejszy od drugiego (wartosci z wrazenia nie zapamietalam).Ciazy bliźniaczej w rodzinie nie bylo no ale. .. Gin powiedziala ze ten mniejszy pecherzyk moze sie wchlonac ze tak podobno jest w 90%przypadkach ale ja jestem tak ogromnie wystraszona i roztargniona ze nie potrafie normalnie funkcjonowac ppprostu boje sie okrutnie ze nie dam rady
Witaj serdecznie :)
Nie martw się na zapas, pęcherzyk najprawdopodobniej się wchłonie i zostanie jeden. Ale jako że też spodziewałem się trzeciego dziecka, rozumiem że boisz się bliźniąt.
 
Do góry