reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziekuje za pocieszenie mam nadzieje ze tak bedzie ale z tego stresu wysiadam wizyte mam dopiero na 30.10 wymiotuje schudlam 3 kilo w sumie to dopiero poczatek wiec chyba normalne ze mi niedobrze jestem roztargniona
Nat bluebell a znasz podobns przypadki ?? Czy mnie tylko pocieszasz
 
Dziekuje za pocieszenie mam nadzieje ze tak bedzie ale z tego stresu wysiadam wizyte mam dopiero na 30.10 wymiotuje schudlam 3 kilo w sumie to dopiero poczatek wiec chyba normalne ze mi niedobrze jestem roztargniona
Nat bluebell a znasz podobns przypadki ?? Czy mnie tylko pocieszasz
Ja sama jestem silniejszym z zarodków, bo na początku też było nas dwoje
 
Ja biore dzisiaj zwolnienie. Za często kreci mi się w głowie i wymiotuje. Nie będę ryzykować ze się kapna i dadzą mi wypowiedzenie przed 12tyg który jest ochronny
No tak, w takiej sytuacji rzeczywiście lepiej. Ja mam umowę na czas nieokreślony, więc spoko, z reszta tutaj nie można zwolnić kobiety w ciąży wcale a poza tym tu jest inne podejście.
Cześć dziewczyny.
Można dołączyć? :)
Oczywiście :) napisz coś o sobie
 
Właściwie to nie wiem co mam o sobie napisać :)
Mam 29 lat, mieszkam sobie w Krakowie. Mam już 4,5 letniego syna i obecnie jestem w 3 ciąży. Poprzednia moja ciąża niestety skończyła się poronieniem w 8 tygodniu. Staram się być dobrej myśli, że teraz będzie wszystko w porządku :)

Dzisiaj robiłam badania i beta 2480 ! :)
Sprawdzałam co 48 godzin i przyrost jest prawidłowy :)
 
reklama
Właściwie to nie wiem co mam o sobie napisać :)
Mam 29 lat, mieszkam sobie w Krakowie. Mam już 4,5 letniego syna i obecnie jestem w 3 ciąży. Poprzednia moja ciąża niestety skończyła się poronieniem w 8 tygodniu. Staram się być dobrej myśli, że teraz będzie wszystko w porządku :)

Dzisiaj robiłam badania i beta 2480 ! :)
Sprawdzałam co 48 godzin i przyrost jest prawidłowy :)
To wspaniale.! Oby wszystko dobrze szło. A który to tydzień? Znasz termin?
Nie nazwałabym tego możliwościami - nie wiem co na to dr, a poza tym po macierzyńskim nie będę już miała pracy [emoji6]
Jestem jednoosobowym działem, który zapewne zlikwidują jak odejdę...
Ja po macierzyńskim i tak już nie wracam, ale do porodu muszę pracować.
 
Do góry