reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No tak, w takiej sytuacji rzeczywiście lepiej. Ja mam umowę na czas nieokreślony, więc spoko, z reszta tutaj nie można zwolnić kobiety w ciąży wcale a poza tym tu jest inne podejście.

Oczywiście :) napisz coś o sobie
Z tego co się orientuję to nie mogą Ci wreczyc wypowiedzenia, a nawet gdyby, to w momencie przedstawienia zaświadczenia o ciąży wypowiedzenie należy cofnąć... no chyba, że masz umowę na zastępstwo to wtedy jest inaczej lub umowa kończy Ci się przed upływem 3 miesiaca
 
reklama
Laski rozklada mnie chorobsko jakieś [emoji58] pięknie... jutro musze odwołać operacje mlodego bo nie pojde tam chora ani tuz po chorobie zeby nikogo nie zarazic tym bardziej ze tam same male dzieciaki [emoji20]

I... zaliczylam pierwsze przytulanie z wc, wreszcie ! [emoji1]
 
To wspaniale.! Oby wszystko dobrze szło. A który to tydzień? Znasz termin?

Ja po macierzyńskim i tak już nie wracam, ale do porodu muszę pracować.

U mnie to dopiero 5 tydzień. Idę w niedzielę do lekarza na pierwszą wizytę. Z racji tego że jestem po poronieniu to doktorek chce mnie trochę wcześniej zobaczyć i zrobić usg :)

Według kalkulatora to będę miała na 18.06 termin :)
 
Laski rozklada mnie chorobsko jakieś [emoji58] pięknie... jutro musze odwołać operacje mlodego bo nie pojde tam chora ani tuz po chorobie zeby nikogo nie zarazic tym bardziej ze tam same male dzieciaki [emoji20]

I... zaliczylam pierwsze przytulanie z wc, wreszcie ! [emoji1]
Mnie tez coś co chwilę kicha, chyba katar mnie dopadnie... Dużo zdrówka
Ja nie mam żadnych mdłości :( w ogóle oprócz pobolewania brzuszka i piersi to nic mi nie jest
 
Laski rozklada mnie chorobsko jakieś [emoji58] pięknie... jutro musze odwołać operacje mlodego bo nie pojde tam chora ani tuz po chorobie zeby nikogo nie zarazic tym bardziej ze tam same male dzieciaki [emoji20]

I... zaliczylam pierwsze przytulanie z wc, wreszcie ! [emoji1]
To od razu z grubej rury :D ja tylko lekkie mdłości mam.
Kuruj się moja droga, szkoda tylko że operację musisz przełożyć.
 
Ja dziewczyny jestem senna, większy ból pleców. Cały czas mam wrażenie ze plamie. I mam uczucie wilgotności. Ale na szczęście to była reszta rozpuszczonej luteiny...
 
Ja dziewczyny jestem senna, większy ból pleców. Cały czas mam wrażenie ze plamie. I mam uczucie wilgotności. Ale na szczęście to była reszta rozpuszczonej luteiny...[/QUOTE
Hej. Ja tez dzisiaj przespalam baaardzo duzo. caly czas uczucie wilgotnosci (biegam do wc i sprawdzam czy wszystko okej) nabrzmiale piersi i lekkie pobolewanie brzucha na ktore i tak biore leki.


Takie zamartwianie to juz nasza domena. miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. trzeba w to wierzyc i tak bedzie. w czerwcu bedziemy sie wymieniac infomacjami na temat kolek i nieprzespanych nocy
 
reklama
Do góry