reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja już po wizycie, dzić ma już 5.6 cm, wszystko w porządku, leżał sobie ze skrzyżowanymi nogami wiec nie było nic widać. Według usg 11+5. Jakoś wyjątkowo spokojne te moje dziecko. Moje poprzednie fikały koziołki A ten grzecznie leży [emoji6]oby tak już zostało [emoji7] dostalam skierowania na badania krwi. Musze powtórzyć tsh i glukoze. 28.11 mamy prenatalne A 6.12 kolejna wizyta bo mi sie l4 konczy. Zobacz załącznik 918660
super! gratuluje:*
 
Hej dziewczyny. Co myślicie o powrocie do pracy w ciąży. Odkąd się dowiedziałam prawie jestem na l4 natomiast zagrożenie chyba minęło i chętnie bym wróciła do kracy. Lekarz trochę kręci głowa że jak to że teraz już ZUS płaci i to że od nowa pracodawca... I sama nie wiem co mam robic

Moim zdaniem to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Chyba, ze są przeciwskazania do pracy to wiadomo, ze słuchać lekarza. Ja pracowałam do końca 7 msc. Tera jestem jeszcze na macierzyńskim, ale pracuje u brata w firmie, troszkę im pomagam.
 
Ja tez tylko czekam do 14-tego tygodnia.....kolezanki mi mowia ze wtedy juz bezpiecznie mozna leczyc

Teraz tez jest bezpiecznie:) ja leczę zeby i przed ciąża i teraz w pierwszym trymestrze[emoji847], rozmawiałam z moja stomatolog i nie ma do leczenia przeciwskazan. Także ponoć lepiej jest teraz leczyć niż nie:)
 
Apropo wyluzowania i relaksu: czy w naszym stanie można iść na masaż pleców??
Chodzi mi głównie o górną część, od siedzącej pracy ciągle coś boli, ale tz twierdzi ze nie mogę...[emoji20]

Ja w tamtym roku dostałam na 30 UE cały pakiet do spa plus masaż. Niestety w 1 i 3 trymestrze nie pozwolili mi skorzystać pracownicy SPA, a w drugim już mi się odechciało bo się bałam o brzuch podczas masażu. Także chyba są jakieś specjalne masaże dla kobiet w ciąży, ale ogólnie nie każdy masaż można robić. Najlepiej dowiadywać się bezpośrednio na miejscu:)
 
Ja już po wizycie, dzić ma już 5.6 cm, wszystko w porządku, leżał sobie ze skrzyżowanymi nogami wiec nie było nic widać. Według usg 11+5. Jakoś wyjątkowo spokojne te moje dziecko. Moje poprzednie fikały koziołki A ten grzecznie leży [emoji6]oby tak już zostało [emoji7] dostalam skierowania na badania krwi. Musze powtórzyć tsh i glukoze. 28.11 mamy prenatalne A 6.12 kolejna wizyta bo mi sie l4 konczy. Zobacz załącznik 918660

Piękne wiadomości:) gratuluje:)
 
Ja tez :D


Zaciśnięte


To jest prawidłowe liczenie lekarze po prostu przyjmują zakończone tygodnie czyli owszem zaczęty 12 ale lekarz liczy pełne 11 i tyle


Tak jak mówisz


Super dzionek


To może się spełni :)


Ja mam jeszcze z pierwszej ciąży, drukowalam sobie nawet jeszcze raz bo mam wszystkie wyniki z diagnostyki dostępne online, wynik z różyczki tez mam sobie odnaleźć i nie muszę robić ponownie


Mnie też ciągle zimno ;)


Tak zmieniły się przepisy :)


Musze o nim pomyśleć


Będzie dobrze, trzymam kciuki


Super wieści


Koleżanka trafiła z krwiakiem ogromnym do szpitala i leżała tydzień ok13 tyg, wszystko juz jest ok, ale też strachu się najadla, okropnie się z niej lało i nawet jakiś duży skrzyp wyszedł aż pomyślała potem, że to mogło być dziecko, ale tak jak mówię wszystko jest już dobrze, i u ciebie tez na pewno tak będzie


Jak się zagniezdza jajeczko to postawje w tym miejscu mały krwiaczek i czasem się zwyczajnie powiększa


Na środku wiec ciężko powiedzieć


Tu bardziej na dziewczynkę wygląda


Odpoczywaj dużo


Spokojny maluch to skarb, oby po drugiej stronie brzuszka tak mu zostało ;)

Miałam dzisiaj zakręcony dzień i dopiero siadlam na chwilę. Potem kolejna gonitwa, bo starszaki mają zajęcia dodatkowe
Dzisiaj na obiad rosół, strasznie mi się chciało :D
A co u Was dobrego?
A ja zrobiłam makaron tagliatelle z kurczakiem i sosem serowo brokulowym.. dawno się chyba tak nie zajadalam [emoji3] zjadłam taką porcję, że na 3 dni powinnam z głowy [emoji23]
 
reklama
Do góry