reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Teraz tez jest bezpiecznie:) ja leczę zeby i przed ciąża i teraz w pierwszym trymestrze[emoji847], rozmawiałam z moja stomatolog i nie ma do leczenia przeciwskazan. Także ponoć lepiej jest teraz leczyć niż nie:)
Ja tez chcialam sie wybrać na przegląd ale musze poczekac az mdłości przejdą bo w takim stanie nie wyobrazam sobie wizytu u dentysty:)
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie wielkości maluszków, jak to jest, że jeden w 11+0 ma 4,11 cm, a drugi w 11+4 ma aż 5,6 cm. Skąd aż taka różnica?
Może głupie pytanie, Ale jestem ciemna w tym temacie
 
Teraz tez jest bezpiecznie:) ja leczę zeby i przed ciąża i teraz w pierwszym trymestrze[emoji847], rozmawiałam z moja stomatolog i nie ma do leczenia przeciwskazan. Także ponoć lepiej jest teraz leczyć niż nie:)
O dobrze że.mówisz dzięki. Teraz to już mam wrażenie ze mnie wszystkie zeby bolą :(
 
W ogóle jak mnie tak wszystkie zeby bolą boję się ze tylko RTG pokazałoby co się dzieje w srodku. Bo co, powiem " doktorze boli mnie wszystko w buzi"?:(
 
Może zgrzytasz zębami tak jak ja? Wtedy cała szczęka boli :(
Nieee...to jest takie uczucie jakby dziąsła były opuchnięte i przez to czuje że mnie wszystkie zeby bolą:/ nawet mnie.boli miejsce po wyrwaniu zęba:/ zaczynam wariowac że coś się dzieje i będzie to miało wpływ na dziecko.....muszę koniecznie odwiedzić dentyste
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie wielkości maluszków, jak to jest, że jeden w 11+0 ma 4,11 cm, a drugi w 11+4 ma aż 5,6 cm. Skąd aż taka różnica?
Może głupie pytanie, Ale jestem ciemna w tym temacie
Może to wynika z tego że rosną w różnym tempie i czasem termin z usg nie pokrywa się tym z Om. Stąd czasem dziecko jest większe niż powinno myślę że o to chodzi :)
 
reklama
Do góry