reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ale obejrzenie nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje:) a nóż widelec może ten Ci się bardziej spodoba,@?
No wlasnie nie wiem kurcze [emoji57] bo ja ogolnie chciałabym amelis hugo ale ciezko trafic uzywke, tym bardziej w naszej okolicy jeszcze niw widziałam [emoji52] a ten to bebetto holland i za 400zl ta babka chce sprzedac, w bd stanie po jednym dziecku i nie wiem..[emoji19] liczyc ze trafie taki jak chciałam za dobra cene blisko nas czy jednak brac taki, w sumie tez mi sie podoba, i za dobra cene skoro jest okazja [emoji848] jak myslicie ?
 
reklama
Pracuje niby zdalnie z domu ale mam takiego lenia że nawet komputera nie chce mi się włączyć. Żadnych objawów też nie mam zero wymiotów i mdłości, zupełnie inaczej niż w ciąży z dziewczynkami. A tak dla rozluźnienia atmosfery macie jakieś przesady co do płci?

Ja zasłyszałem mnóstwo, ale jakoś mi się nie sprawdziły, ze słodycze to na chłopca:) także teraz zobaczymy co wyjdzie, tak naprawdę mój gin jest naprawdę niezłym lekarzem i wiem, ze jak maluch dobrze się ułoży to ta płeć będzie pewna niemal w 100% wiec zostaje mi tylko czekać:)
 
No tak dokładnie jest, to się robi na podstawie najbardziej bliskiego terminu dlatego dziwie się Kamili, ze tak sobie ustawiła te dwie rzeczy
Yyy.. pisalam wyżej ja tego nie ustawilam tylko polozna ktora skoro tam pracuje i rejestruje po kikanascie kobiet dziennie chyba wie co robi. Po drugie przeczytajcie post mamyginekolog. Tez go tu wrzucilam
 
Też nie chciałabym męża przy porodzie. Najlepsze jest to jaka pytam koleżanek które miały poród z mężem to mówią że super i w ogóle polecają, a jak zapytałam mężów to wiecie co usłyszałam trauma i dramat, jeden to mi powiedział że mu to z ochydzilo kobiety ;) oczywiście pewnie są wyjątki. No ale ja jestem na nie od początku chociaż przy cesarce i tak pewnie nie ma wyboru.
Też słyszałam różne opinie, mężczyzn często przeraża taki widok i może powodować traumę i późniejsza niechęć do zbliżeń. Ja wole rodzić sama
 
Na pewno wszystko będzie dobrze. W którym jesteś tygodniu, bo beta po jakimś czasie trochę zwalnia. Masz zalecenie lekarza żeby robić? Ja sobie odpuściłam od początku ciąży bo to dodatkowy stres jest.
Ja też nie robilam, bałam się że jak nie przyrosnie prawidłowo to dopiero będę umierać że strachu zresztą słyszałam o różnych przypadkach więc dla mnie było to zbędne badanie
 
reklama
No wlasnie nie wiem kurcze [emoji57] bo ja ogolnie chciałabym amelis hugo ale ciezko trafic uzywke, tym bardziej w naszej okolicy jeszcze niw widziałam [emoji52] a ten to bebetto holland i za 400zl ta babka chce sprzedac, w bd stanie po jednym dziecku i nie wiem..[emoji19] liczyc ze trafie taki jak chciałam za dobra cene blisko nas czy jednak brac taki, w sumie tez mi sie podoba, i za dobra cene skoro jest okazja [emoji848] jak myslicie ?
Jak też Ci się podoba to może lepiej wziąć ten, ja w poprzedniej ciąży kupiłam jeszcze w Irlandii bugaboo kolor Sahara a potem trafiłam taniej kolor 5thAvenue który mi się bardzie spodobał i kupiłam a ten pierwszy sprzedałem jak wróciliśmy do pl i jeszcze na tym zrobiłam, wiec zawsze możesz podobnie pokombinować ;-)
 
Do góry